Jak spędzić majówkę?

30 Kwietnia 2016

Hurra, wreszcie nadchodzi wyczekana majówka! Przed nami kilka dni beztroski i błogiego lenistwa. Prezentujemy Ci sprawdzone sposoby na miłe spędzenie wolnych chwil i na świeży, udany seks!

majówka we dwoje

Pamiętasz czasy, kiedy 1 maja wypadał we wtorek? Odrabiało się wtedy poniedziałek, środę i piątek, bo czwartek – 3 maja – oczywiście też był wolny. To dopiero był prawdziwy relaks. W tym roku kalendarz nie jest dla nas tak łaskawy. Święto Pracy wypada pechowo, bo w niedzielę. Wolny od pracy i szkoły mamy zatem tylko wtorek, kiedy przypada rocznica uchwalenia konstytucji z roku 1791. Jednak niektórzy z pewnością wezmą urlop także na poniedziałek, dzięki czemu czas wolny nieco im się wydłuży. Bez względu na to, czy twoja majówka będzie w tym roku trwała jeden dzień, czy o wiele dłużej, powinnaś zrobić wszystko, żeby zapamiętać ją na długo.

Majówka w domu

Może złożyć się tak, że nigdzie nie wyjedziesz na tych kilka majowych dni. Pozostanie ci własny domek, pokój, ogródek i podwórko. A do tego miasto, w którym żyjesz i doskonale znane ci twarze twoich znajomych. mamy dla ciebie dobrą wiadomość: taka wizja spędzenia wolnego czasu może być naprawdę interesująca! Przede wszystkim zaoszczędzisz sporo pieniędzy, nie zmęczysz się podróżą do odległego miejsca i będziesz blisko przyjaciół oraz ważnych ci osób. To bardzo silne argumenty przemawiające na korzyść majówki w domu

Chcesz zapamiętać ją na długo? Wykorzystaj ją maksymalnie! Nie ma co tego ukrywać  – czas leci szybko i zanim się nie obejrzysz, znowu wrócisz do szkoły, na studia albo pracy. Dlatego zacznij żyć według zasady „Carpe diem”. Już pierwszego dnia zwołaj swoich znajomych (na pewno nie wszyscy wyjadą na urlop w tym czasie) i urządźcie sobie spotkanie z prawdziwego zdarzenia. Impreza? Plotki w domu? Grill? Upojny wieczór i kawałek nocy w ulubionym barze? Nieważne co – niech będzie to świetnie zagospodarowany czas, pełen śmiechu, żartów, rozmów, relaksu i szeroko pojętej błogości. To idealna chwila, żeby przestać myśleć o codziennych zmartwieniach i obowiązkach, a także konsekwencjach szaleństwa. Zwłaszcza że właśnie teraz możesz sobie pozwolić na odpoczynek następnego dnia, z czym zazwyczaj masz problem, bo trzeba zrobić to i tamto. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Maja
(Ocena: 5)
2016-05-02 06:41:14

re: Jak spędzić majówkę?

Ja pracowałam 30.04, 1.05, pracuję 2.05 i będę pracować 3 i 4.05. Majówka pełną gębą ;-P Pozdrawiam wszystkich pracujących!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-04-30 23:32:43

re: Jak spędzić majówkę?

kilka dni? dla wiekszosci jest to wolny 1.03 i 3.03. dzis bylam w pracy i drugiego tez bede. nie ma czym sie podniecac...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1