Jak przedłużyć erekcję? (Seks będzie intensywny jak nigdy dotąd!)

11 Maja 2016

Poznajcie prosty i skuteczny sposób na silniejszą i dłużej trwającą erekcję!

Jak przedłużyć erekcję

Kiedy świat intensywnie poszukuje kolejnych sposobów na skrócenie wielu czynności, warto niektóre z nich… wydłużyć. Przyjemność, płynąca z intymnych doznań we dwoje, może być od teraz jeszcze większa, dzięki pierścieniowi erekcyjnemu Durex Pleasure Ring – nowości w portfolio Durex.

Durex Pleasure Ring to pierścień erekcyjny, którego użycie jest prostym i skutecznym sposobem na silniejszą i dłużej trwającą erekcję. Co to oznacza dla partnerów? Dłuższe chwile przyjemności – intensywnej jak nigdy dotąd. Pierścień został wykonany z rozciągliwego, miłego w dotyku silikonu, dzięki czemu pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. 

- Pierścień erekcyjny zakłada się na trzon penisa, co uniemożliwia odpływ krwi z ciał jamistych. Mówiąc wprost, erekcja nie słabnie podczas współżycia i nie można jej utracić na skutek np. chwilowego rozproszenia. Można poczuć się pewniej, co przekłada się na jakość stosunku – również na jego czas trwania. Prawidłowe stosowanie pierścienia erekcyjnego jest bezpieczne i nie niesie za sobą skutków ubocznych – mówi psychoseksuolog Radosław Jerzy Utnik, ekspert marki Durex.

Stosowanie przez mężczyznę pierścienia erekcyjnego to nie tylko większa przyjemność dla niego, ale również dla partnerki – wszystko dzięki silniejszej i dłuższej erekcji. Co więcej, Durex Pleasure Ring można stosować z lateksowymi prezerwatywami i żelami intymnymi Durex, co pozwoli zagwarantować dodatkowe doznania dla obojga partnerów.

Rekomendowana cena Durex Pleasure Ring to: od około 24.99 zł.

Więcej na www.durex.pl.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-11 17:25:01

re: Jak przedłużyć erekcję? (Seks będzie intensywny jak nigdy dotąd!)

Same reklamy dzisiaj, pianka do wlosów, suszarka, prostownica, gumki... posr*ło was?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
uhmmmm
(Ocena: 5)
2016-05-11 17:21:36

re: Jak przedłużyć erekcję? (Seks będzie intensywny jak nigdy dotąd!)

Świetnie też działają wspomagacze takie jak iqman, nawet moim zdaniem lepiej niż takie gadżety, bo one szybko tracą możliwości to po pierwsze a po drugie o wiele bardziej się na tabsach ekonomicznie wychodzi na plus.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1