Jak pobudzić się przed seksem?

11 Maja 2015

Błyskawiczne przejście do rzeczy czasem jest w porządku. W pozostałych przypadkach warto do gry wstępnej się przyłożyć.

Jon Kortajarena

Nie ma wątpliwości, że kobiety lubią pocałunki. A mężczyźni? Również, choć rzadko się zdarza, by mężczyznę zadowoliło samo całowanie. Oni lubią pocałunki namiętne, szybkie, intensywne. Dr Stoppard tłumaczy, że kobieta niemal na pewno pobudzi mężczyznę, całując i pieszcząc takie obszary jego ciała jak kark, uszy i powieki. Silnie erotycznie może też działać delikatne gryzienie i szczypanie zębami. Pamiętajmy, że całowanie nie powinno ograniczać się do ust. Pieścić w ten sposób można (i trzeba!) całe ciało.

A co z dotykiem? Jest szalenie ważny. Dotykanie zaczyna się od etapu rozbierania, które również jest czynnikiem silnie pobudzającym. Fakt noszenia lub zdejmowania poszczególnych części odzieży może potrącić czułą strunę u osoby podatnej na tego typu bodźce. Dzieje się tak przede wszystkim u mężczyzn. Dla nich podniecająca jest seksowna, kobieca bielizna. Pamiętajmy ponadto, że pożywkę dla wyobraźni stanowi częściowa nagość. Gdy jest jej za dużo, nagie ciało partnera przestaje nas podniecać. Warto zatem zachować etap rozbierania się i związanego z nim dotykania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

fachowy ruchacz
(Ocena: 5)
2015-05-14 11:26:28

gra fstepna jest dla leszcy

mam 24 cm pałke i nie czeba gry wstenpnej laski piszczy i ma 4 orgazmy a jak sie przyłoze to mdleje zwłaszcza dzeiwice / zaliczylem juz ponad 100 suczek a mam dopiero 22 lata i nie stosuje gry wstepnej bo potrafie dmuchac non stop pol gosdziny do spustu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2015-05-12 13:15:01

re: Jak pobudzić się przed seksem?

Ja kochałam seks jeszcze rok po ślubie. Teraz nawet mi się nie chce. Mój mąż jest bardzo zapracowany i nie kryję że Ja również ale w kółko słyszę tylko, że jest zmęczony, nie ma ochoty i siły. Ja seks to raz na miesiąc albo dwa. Wcześniej odczuwałam frustrację z powodu braku seksu a teraz odczuwam w zasadzie nic. Nie chce mi się już kochać z nim bo to takie wymuszone. Trochę zniszczył mój seksapil i pewność siebie a także poczucie kobiecości. I generalnie zdałam sobie sprawę że to nie jest typ osoby która kocha seks tak jak Ja kiedyś kochałam. Ma dużo mniejsze potrzeby niż Ja i pozostało mi tylko skok w bok albo żyć w takim stanie. Jak mu wygarniam brak seksu to zawsze jest gadka, że patrzę tylko na siebie ale to forma obrony z jego strony. Tak patrzę tylko na siebie że seksu nie ma już długo długo..I wychodzi na to że on tutaj jest egoistą ale teraz to już mnie nic nie obchodzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-12 14:13:13

no to skok w bok... nie przejmuj sie mężem-egoistą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-11 09:22:55

re: Jak pobudzić się przed seksem?

ja nie potrzebuje dodatkowych bodzcow, wystarczy,ze zobacze mojego faceta i juz jestem gotowa :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1