Ile kalorii spala się w trakcie stosunku?

10 Lutego 2016

Nie ma przyjemniejszego sposobu na odchudzanie. Sprawdź, ile spalisz kalorii w czasie rozbierania, striptizu czy pocałunku.

kalorie seks

Noworoczne postanowienia mają to do siebie, że znikają równie szybko, co się pojawiają. Jeśli obiecałaś sobie, że zrzucisz kilka kilogramów, najprawdopodobniej niewiele z tego wyszło. Trudno zmieniać swoje życie na zawołanie. Co nie oznacza, że jesteś z góry skazana na porażkę i już nigdy nie wrócisz do dawnej formy. Możesz chudnąć bez specjalnego przygotowania, planów treningowych i rygorystycznej diety. Potrzebujesz do tego wyłącznie pomocnika płci męskiej.

I wcale nie mówimy o trenerze personalnym, chociaż możesz go tak traktować. To Twój partner może okazać się najlepszą motywacją do przemiany. A także środkiem ku temu. Mniejsza oponka na brzuchu, szczuplejsze uda i jędrniejsze pośladki wypracujesz nie tylko na siłowni, ale również w sypialni. Miłosne zabawy we dwoje są bowiem nie tylko przyjemne, ale także bardzo korzystne dla naszego zdrowia.

Sprawdź, ile kalorii spalisz w jego ramionach. Nie spoczywaj na laurach i trenuj codziennie, a na pewno zauważysz efekty.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz