Twój ideał faceta zdradza, jaką jesteś kochanką. Wybierz tylko jednego z nich

02 Maja 2018

Wiemy, co tak naprawdę lubisz w łóżku.

Ideał faceta a temperament seksualny

Wiele z nas zastanawia się, jak wygląda ideał kobiety. Marzymy o tym, by choć trochę się do niego zbliżyć. To może być jednak trudne, bo ten najprawdopodobniej w ogóle nie istnieje. Wystarczy zastanowić się nad naszym ideałem faceta. Okazuje się, że każdej z nas podoba się ktoś zupełnie inny, a różnych gustów nie da się ze sobą połączyć. Znalezienie wspólnego mianownika jest zwyczajnie niemożliwe.

Zobacz również: Mieszkają ze sobą od 2 lat i NIGDY ze sobą nie spali. Zadziwiający powód

Mamy na to dowód. Sześciu zupełnie różnych pod względem wizualnych mężczyzn. Każdy z nich równie perfekcyjny, ale tylko dla wybranych. Wybierz jednego z nich i przekonaj się, czego tak naprawdę oczekujesz od płci przeciwnej. Tym razem skupiamy się na życiu jak najbardziej intymnym. To jedno wskazanie pokazuje, jaką jesteś kochanką, o czym skrycie marzysz i z jakich igraszek czerpiesz największą przyjemność.

Nie zastanawiaj się zbyt długo i nie analizuj. Wskaż tylko jednego kierując się pierwszym wrażeniem. Efekty tej zabawy mogą Cię bardzo zdziwić…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 23:52:33

U mnie się zgadza xD ładny ten pan nr 1.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-02 14:03:10

Wegetarianizm najwyraźniej uniemożliwia tworzenie logicznych i poprawnym zdań.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl
(Ocena: 5)
2018-05-02 12:47:59

Dlaczego mięsożercy chorują nie są genialni jak wegetarianie? Mięso niszczy mózg!stąd kompleksy a lek: wegetarianizm: Jezus, Da Vinci, Einstein, Edison, Platon, Sokrates, Newton, Darwin, Tesla, Kafka, Tołstoj,Wolter, Ghandi, Twain, Rifkin, Pamela Anderson, Joanna Krupa, Briggite Bardot, Kate Winslet, Tina Turner, Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Moby, Bono ( U 2 ), Leonard Cohen, Bob Dylan, John Cage, Johny Rotten, Beastie Boys, Jarule, Krs-One, Rza, Bruce Lee, Paul McCartney....to mięso utrudnia myślenie powodując miażdżyce i niedotlenienie mózgu, sklerozę, wylewy, stwardnienie rozsiane, Parkinsona, Alzheimera, BSE=gąbczaste zwyrodnienie mózgu = od wołowiny szalonych krów w Anglii zmarło już 300 osób (objawy jak Alzheimer, Parkinsona tez powodują je priony - cząstki mięsa), miażdżyca utrudnia krążenie krwi=niedotlenienie mózgu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 17:12:34

A gdzie masz jakieś źródła tych bzdur, które sobie wymyśliłaś? Skąd pewność, że te wymienione znane osoby były wege ? Przecież nie żyłaś w starożytności, ani średniowieczu, żeby wiedzieć takie rzeczy. Poza tym tak cię razi, że ktoś je mięso ? Niech sobie je, a tobie nic do tego. Zgadzam się z osobą wyżej, że wegetarianizm najwyraźniej uniemożliwia tworzenie logicznych i poprawnych zdań.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 20:43:02

Leonard Cohen zdaje się umarł niedawno na wylew czy coś z sercem i nie pomógł mu wegetarianizm i nie był taki bardzo stary..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 10:29:51

2 i jestem przeciwieństwem tego co jest tam napisane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 08:14:47

Podoba mi się 3 a pasuje do mnie opis nr 1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-02 02:51:40

"Nigdy nie należy wierzyć łysemu i rudemu. Rudy wiadomo zdradliwy, a łysy mógł być kiedyś rudy".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1