Każdy facet chce, żebyś dotknęła go właśnie TAM. 9 stref męskiej rozkoszy

29 Kwietnia 2018

Zrób to dłonią lub ustami, a uzna Cię za najlepszą kochankę na świecie.

męskie strefy erogenne

Kiedy zastanawiamy się nad tym, jak zostać kochanką doskonałą - od razu wyobrażamy sobie bardzo trudne pozycje seksualne, z którymi problem mieliby nawet zawodowi aktorzy filmów dla dorosłych. Myślimy o wymyślnych strojach i najdziwniejszych gadżetach, igraszkach w najbardziej egzotycznych miejscach na świecie i bez żadnych zahamowań. Wydaje nam się, że konieczne są fajerwerki, bo klasycznych igraszek żaden facet nie doceni.

Zobacz również: 20 pikantnych sposobów, aby w Waszej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco! (Tylko dla dorosłych)

To spore nieporozumienie - przekonuje portal brytyjskiego wydania „Women`s Health”. W rzeczywistości panowie nie są wcale aż tak skomplikowani. Tajemnica sukcesu nie tkwi w ciągłym eksperymentowaniu. Wystarczy, że wiesz, gdzie on lubi być najbardziej dotykany. Jak twierdzą eksperci magazynu, powinnaś zdawać sobie sprawę z istnienia 9 najbardziej czułych stref erogennych. I w odpowiednim momencie trochę je popieścić. To wszystko.

Mężczyźni tylko wydają się gruboskórni i nieczuli na dotyk. W rzeczywistości każdego z nich jesteśmy w stanie rozłożyć na łopatki stymulując odpowiednie miejsca na jego ciele. Czy na pewno znasz je wszystkie? A jeśli tak, to czy przypadkiem o nich nie zapominasz?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

www.FestiwalBialowieski.pl
(Ocena: 5)
2018-05-01 19:41:26

Kobiety, nie męczcie się, wyzwólcie się:) Ciąża to nie choroba zobacz film poród doświadczenie orgazmu! Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro zdrowych dzieci! Rosjanka Fiodorowa Wasilijewa (1707-1782) to rekordzistka porodów doczekała się 69 dzieci, w ciąży była 27 razy, czyli przez około 20 lat a tylko dwójka nie wyszła z okresu niemowlęctwa. Pochodząca ze wsi Szui kobieta ani razu nie urodziła jednego dziecka. 16 razy miała bliźniaki, 7 razy trojaczki i aż 4 razy czworaczki. Rosjanka dożyła 75 lat. Ponoć po jej śmierci Fiodor szybko znalazł nową żonę. Nie ma jednak danych, czy urodziła mu kolejne. Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro dzieci! same bez operacji w szpitalu nie na leżąco= wykorzystując grawitację parcie układu mięśni, od kiedy zaczęto zmuszać je do rodzenia na leżąco zaczęły się problemy. Poród jest bolesny trwa dłużej i jest zagrożeniem dla zdrowia i życia matki i dziecka dziś 95 chce lekarza szpitali leków cesarki itp. patologii a np.cesarka to poważna operacja grozi powikłaniami a pobyt w szpitalach w siedlisku chorób bakterii i zarazków zakażeniem. A w szpitalu wszystko jest zrobione tak aby to lekarz miał wygodniej a nie rodząca kobieta to tak jak by robić kupę leżąc i wypiąć tyłek do góry. Przyrost naturalny był dodatni kobiety rodziły i wychowywały po 10 dzieci a dziś:)? Ale także w Polsce coraz więcej kobiet znowu rodzi naturalnie w kucki (już ok. 25) zamiast np. cesarskiego cięcia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl
(Ocena: 5)
2018-05-01 19:40:50

I dlatego wolę wegetarianizm=wzmacnia orga(ni)zm:) Brak sexu jest powodem alkoholizmu:) Sex to nie zabawa=dzieci choroby! Internet rozwinął się dzięki porno:) Zastępuje sex bez chorób i ciąż. A wegetarianie nie zagryzają się jak wilki nie mają trupiego oddechu przy całowaniu:) A wegetarianki lubią nasionka! Ale tylko wegetarian:) Wegetarianki są najsexowniejsze:) Od mięsożernych pasztetów, baleronów wolę melony wegetariańskie:) J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:) Nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz".Mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? O anemię z braku witamin z owoców?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
www.warszawa24.info
(Ocena: 5)
2018-05-01 19:40:24

Jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! To z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-29 02:11:20

Wiedziałam już wcześniej jak działa stymulacja tych miejsc na facetów i nie zapominałam o żadnym z nich, ale nigdy nie dam rady stymulować męskiego odbytu. Ohyda, już wolę być "kiepską kochanką" i nic nie dotykać :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ten do 02:11:20
(Ocena: 1)
2018-04-29 04:41:27

Bardzo zdrowe i rozsądne postępowanie. "Nic na siłę", to musi wynikać z potrzeby spontanicznej a nie "z musu".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1