Gdy on nie ma pojęcia, jak Cię pieścić...

06 Maja 2011

Czy czasem masz wrażenie, że Twój ukochany niewiele wie o prawdziwych pieszczotach? Warto zmienić taką uciążliwą sytuację i po prostu pokazać facetowi, jak to robić!

pogotowie erotyczne

Współczesne kobiety są coraz bardziej pewne siebie i wyzwolone. Coraz śmielej podchodzą więc również do tematyki związanej z seksem. Panie chcą czerpać jak najwięcej przyjemność również z tej najbardziej intymnej sfery naszego życia. Często jednak, chociaż bardzo kochają swoich partnerów, nie do końca zadowolone są z ich pieszczot. Dotyk, pocałunki czy masaż bywają zbyt intensywne i gwałtowne, a nieudolne głaskanie zupełnie zabija magiczną atmosferę.

Sztuka idealnego seksu, który sprawiałby obojgu kochankom mnóstwo przyjemności, często bywa bardzo trudna. Ciężko również rozmawiać z partnerem na ten temat. Wiele kobiet boi się, że zostaną źle zrozumiane, że ich uwagi mężczyzna odbierze jako obrazę swojego ego.

Dzięki naszym erotycznym wskazówkom, w prosty i bardzo subtelny sposób nauczysz faceta, jak ma sprawiać Ci przyjemność! Tylko ty sama wiesz przecież najlepiej, co przynosi ci prawdziwą rozkosz!

Lekcja pierwsza – Sztuka właściwego dotyku

Czy czasem masz wrażenie, że Twój facet niewiele wie o prawdziwych pieszczotach? I nie chodzi nawet o to, że się nie stara... Po prostu, wasze kontakty seksualne zupełnie nie sprawiają ci przyjemności, bo twój partner swoimi pieszczotami jakoś nigdy nie trafia w twój gust. Warto zmienić taką uciążliwą sytuację i po prostu pokazać facetowi, jak to robić! Świetną metodą jest prowadzenie dłoni partnera, kierowanie nią. Można w ten sposób nie tylko pokazać mężczyźnie swoje najbardziej wrażliwe strefy erogenne, lecz także wpływać na szybkość i intensywność pieszczot.

Lekcja druga – Widok masturbującej się kobiety

Dla wielu mężczyzn widok masturbującej się kobiety jest niezwykle podniecający. Warto pamiętać, że może być to również cenne źródło informacji o tym, w jakich dokładnie miejscach i w jaki sposób dotykać kobietę, by pieszczoty dawały jej, jak największą przyjemność i satysfakcję. Do tej swoistej miłosnej gry koniecznie powinnaś wciągnąć również swojego ukochanego. I pozwolić, aby także on razem z tobą, w odpowiedni sposób pieścił twoje ciało.

Lekcja trzecia – Zabawa w "ciepło – zimno"

Ta podwórkowa zabawa świetnie sprawdza się w sypialni. Gra polega na szukaniu przez jedną osobę miejsca wyznaczonego przez drugiego partnera. W erotycznej wersji tej zabawy takim docelowym obszarem będzie, któraś z twoich najbardziej wrażliwych stref erogennych. Gdy twój partner będzie krążył palcami daleko od tego miejsca, ty odpowiesz mu słowami "zimno", "chłodno", "mróz". Kiedy natomiast zbliży się do wyznaczonego przez Ciebie miejsca, usłyszy, że jest tam bardzo "ciepło", "gorąco", "upalnie"...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (34)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-03 16:16:27

re: Gdy on nie ma pojęcia, jak Cię pieścić...

Ja go pieszcze że aż mi staje a jak mu stanie to mnie wiecie co. I dopiero potem wykonuje na mnie pieszczoty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 14:04:15

n mój facet mnie tak pieści drogie panie on jest mistrzem seksu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 12:41:46

moj nie umie mnie piescic, jak dotyka powoli delikatnie to mnie podnieca ale potem jak silno mnie peisci to tylko mnie boli i na drugi dzien tez;/ wtedy traci sie wszelkie podniecenie a to co ma sprawic przyjemnosc boli;/ wrr;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-25 13:44:32

OoPPQR edxeijevxrtx

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 10:43:07

NP6U2p aferjefabuws

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 00:22:39

That's not just logic. That's raelly sensible.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 21:09:04

k0bQop uqyjtnwugtft

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 00:45:49

Thank you so much for this arltcie, it saved me time!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 18:07:10

koniecznie to zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-18 14:41:48

TEż mi problem! To oczywiste,że jak nie wie to sie go uczy- proste. Zresztą teraz jest tyle opcji, dzięki którym taka "nauka" będzie czystą przyjemnością i nie urazi jego dumy w żaden sposób. Można na przykład zaproponować ukochanemu erotyczny masaż ( są np takie specjalne kosmetyki do tego celu , można je kupić w secret place w Warszawie)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz