O czym Twój facet myśli w czasie seksu?

14 Września 2017

To nie żaden wymysł. Oto lista opracowana przez ekspertów.

myśli podczas seksu

Przyznaj szczerze: gdybyś mogła zdobyć jedną, jedyną moc nadprzyrodzoną, czy byłaby to zdolność czytania w myślach? Zwłaszcza tych męskich oczywiście. Z jednej strony byłaby to niesamowita wiedza na temat tego, co czuje płeć przeciwna, z drugiej – gorzka lekcja, bo okazałoby się, że idealny z pozoru facet ma w głowie pustkę.

Bywałoby także niezręcznie, np. w sytuacjach intymnych. Wyobraź sobie, że kochasz się z partnerem, jest coraz namiętniej, ale nagle słyszysz jego paskudne myśli i… czar pryska. Bo faceci naprawdę MYŚLĄ podczas stosunku, a każdy mężczyzna, który zaprzecza – po prostu kłamie.

Zdemaskował ich zresztą Frank Kobola, specjalista od spraw damsko-męskich amerykańskiego wydania „Cosmopolitan”. Ekspert opracował listę 8 myśli, które pojawiają się w męskich głowach podczas seksu.

Jesteś ciekawa, co dzieje się w umyśle Twojego ukochanego, kiedy się z nim kochasz? Proszę bardzo – oto szczegóły.

Polecamy także: „Pękła nam prezerwatywa. Wpadliśmy w panikę i…”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 12:56:15

„Czy mam czysty nos?”? i że niby kobiety podczas seksu też myślą o tym czy sobie wszystko wyczyściły? Nawet nie wpadłabym na coś takiego, tylko to mi wystarczyło żeby uważać, że ten artykuł jest przepełniony bzdurami. No chyba, że ze mną jest coś nie tak. Zawsze myje się dokładnie, inaczej takie mycie nie miałoby sensu, więc czemu mam się zastanwiać nad tym czy wszystko "porządnie wyczyściłam"? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-14 12:46:09

Te niby porady pisał "ekspert"Cosmopolitan więc jeśli jeszcze jest szansa nie czytaj tego szajsu. Ja zrobiłam to za ciebie i bardzo żałuje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 11:54:51

A ja mam problem... Poznałam na portalu randkowym gościa. Jest bardzo przystojny, dopasowaliśmy się, gadamy codziennie ponad tydzień, po 2 godziny. On czasem już od rana do mnie pisze. Mówi, że jestem w jego typie. Wysyłaliśmy sobie też inne zdjęcia, niż mamy w profilu, on komplementuje moje nogi, mówi, że fajnie mu się ze mną rozmawia, ale... ale on się nie spotyka z dziewczynami prędzej niż po 2 miesiącach rozmawiania, bo przed tymi dwoma miesiącami one mu się nudzą. Tak napisał "kobiety mi się nudzą". Przyjaciółka powiedziała, że mam go olać. Z jednej strony nie podoba mi się to, że to laski mają się starać o niego, zabawiać go rozmową i w ogóle, a z drugiej - chcę go poznać. On czasem pisze "nie przedłużajmy tych rozmów", "nie traćmy tu czasu" i niby pisze tak w kontekście spotkania, jednak i tak to mi się nie podoba. Nie wiem, co mam zrobić. Czy czekać, czy olać, czy nie wiem, tak zagadać, żeby to on mnie tu zabawiał gadką... Facet jest dorosły, ma 27 lat, ja 24.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 13:26:08

poczekaj ;) tylko traktuj go jak kolege, nic wiecej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 13:33:56

Odpusc go sobie, z doswiadczenia wiem ze najbardziej wkrecony facet na poczatku, ktory mowi ze ma w zwyczaju nudzenie sie dziewczynami- nudzi się i ucieka a dziewczyna zostaje z niczym. Powaznie, daj sobie z nim spokoj i znajdz takiego co bedzie "czekal" na spotkanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 20:29:44

Zostaje z niczym czyli co? Nie zdążyła złapać go na bachora?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 20:54:28

Nie chce nikogo złapać na bachora, ja pierdole, przecież się z nim nawet nie spotkałam na żywo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-15 08:38:58

Ja miałam na odwrót, poznałam swojego chłopaka w necie, ale to ja nie chciałam dlugo się spotkać, generalnie wszystkich brałam na przeczekanie. Mój bardzo mi się spodobał, ale czekał prawie 6miesięcy!! Teraz wiem, że trochę przesadziłam, ale warto było, jesteśmy razem 3 lata:) Ale jeżeli działałoby to w drugą stronę to nie wiem... Jakbym ja miała się ubiegać o niego. Myślę, że możesz spróbować, ale teraz nie myśl sobie za dużo, jednak to jest internet, on może pisać z wieloma dziewczynami podobnie. Także traktuj jak kolegę i zobaczysz co będzie dalej, czy on się Tobą nie znudzi, ale może Tobie on się znudzi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-15 12:39:42

Piękne słownictwo Anonimie z 20:54:28, też tak piszesz do tego chłopaka? Już mu współczuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-16 16:38:16

HAHA widze ze myślenie zaburzone Anonimie z Anonim (Ocena: 5) 2017-09-14 20:29:44 . Chyba coś Cię gryzie... akurat mówiłam o tym, że dziewczyna sie np zauroczy, a potem bedzie smutna bo koleś ją wystawi, uczucia sie rozchulają a on sobie zniknie i ją z tym zostawi a nie o 'bachorze'. wyczuwam mega frustrację

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz