FOOTJOB: Jak doprowadzić go do ekstazy stopami?

20 Grudnia 2015

Faceci uwielbiają nasze dolne kończyny. Zwłaszcza, gdy robisz nimi takie rzeczy...

footjob

„Co zrobić, żeby facet oszalał w łóżku? Zabierz mu pilota do telewizora” - ten popularny w sieci dowcip brzmi całkiem zabawnie, ale dobra kochanka powinna znać także inne metody na jego pobudzenie. Grunt to fantazja, brak uprzedzeń i nieszablonowe myślenie. Klasyczne zbliżenie może być bardzo satysfakcjonujące, petting też się sprawdza, o miłości francuskiej nie wspominając. Problem w tym, że wszystko to już było, więc chyba czas spróbować czegoś zupełnie nowego. Co powiesz na footjob?

Jak sama nazwa wskazuje – chodzi o stopy. Wbrew pozorom zabawa ta nie polega wcale na łaskotaniu czy głaskaniu jego kończyn. To Twoje nogi mają doprowadzić go do ekstazy. Pieszczoty tego typu mają zasadniczą przewagę nad innymi łóżkowymi eksperymentami – łączą w sobie dotyk i niezwykle popularny wśród mężczyzn fetysz na punkcie damskich stóp. Seksualne 2 w 1, które może przynieść bardzo dużo dobrego.

Być może brzmi to dla Ciebie wciąż jak czarna magia, ale nie warto się zniechęcać. Dzięki tym radom szybko staniesz się mistrzynią.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-20 13:12:55

re: FOOTJOB: Jak doprowadzić go do ekstazy stopami?

dla mnie w stopach nie ma nic sexy, są obrzydliwe xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1