Oni też to robią: Po czym poznasz, że Twój partner udaje orgazm?

03 Grudnia 2016

Symulowanie rozkoszy to nie tylko domena kobiet. Przyznaje się do tego coraz więcej mężczyzn.

udawanie orgazmu

Udawanie orazmu najczęściej przypisuje się kobietom. Mężczyźnie znacznie łatwiej jest osiągnąć rozkosz, a kobieta musi się tego nauczyć. Czasami ten proces zajmuje jej nawet kilka lat... Jednak są też osoby płci męskiej mające problem ze szczytowaniem. Badania przeprowadzone przez Amerykanów na kilku tysiącach mężczyzn pokazały, że nie jest on wcale tak małego kalibru. Ponad 20 proc. zapytanych przyznało się, że zdarzyło im się symulować.

Dlaczego faceci to robią? Przede wszystkim, żeby nie zranić ukochanej. Pod tym względem, zarówno mężczyźni, jak i kobiety są tacy sami. Nie chcą, aby partner czy partnerka pomyśleli, że są kiepskimi kochankami albo nie podniecają jego lub jej wystarczająco.

Skąd się to bierze?

Stres

Dużą rolę odgrywa stres. Żyjemy w czasach, kiedy kładzie się nacisk na pięcie się po szczeblach kariery, rozwój osobisty i status materialny. Ludzie chcą osiągnąć jak najwięcej. Niestety nie jest to proste. Pojawiają się problemy i stres, a ten ostatni sprawia, że mężczyzna nie ma już takiej ochoty na miłosne igraszki. Mimo wszystko, aby nie zawieść partnerki, zgadza się na stosunek i udaje orgazm. Strach przed rozczarowaniem bliskich jest kolejnym czynnikiem frustrującym brzydką płeć.

Zobacz także: Pięć różnych historii, jeden problem: „Mój facet woli oglądać porno niż kochać się ze mną!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-05 00:35:57

kompromitujący was artykuł jak do diaska facet ''może udawać orgazm'' skoro są na to twarde dowody że go osiagnął (brak wzwodu jeśli przed numerkiem z nami przed chwilą miał wzwód :)) Ale nastolatki możecie nastraszyć tymi bredniami :DDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1