Erotyczna mapa kobiecego ciała

26 Stycznia 2009

Strefy erogenne naszego ciała, wbrew temu, co sądzą mężczyźni, nie ograniczają się wcale do ust, piersi i okolic waginy. Poznaj więcej naszych kobiecych tajnych zakątków, do których dostęp mają tylko nieliczni! I pokaż ten artykuł swojemu facetowi!

Erotyczna mapa kobiecego ciała

Mężczyźni często popełniają w sypialni błąd, zapominając, że kobiece ciało jest wręcz upstrzone strefami erogennymi, które nie ograniczają się do pochwy i łechtaczki. Prawidłowa gra wstępna powinna poświęcać chwilę każdemu z tych miejsc, zgodnie z zasadą - od najmniej wrażliwych w kierunku tych najbardziej.

Erotyczna mapa naszego ciała to pełna tajemniczych zakątków plansza, po której sprawnie może się poruszać każdy, kto poświęci choć chwilę na naszą krótką lekcję. Pokażcie ten artykuł swoim facetom!

Miejscem startu naszej wycieczki po ciele kobiety są dłonie. To na nich zlokalizowane są punkty odpowiadające za naszą energię seksualną, które nietrudno pobudzić czułymi pocałunkami i głaskaniem. Kolejny przystanek to usta - pełne zakończeń nerwowych, wilgotne, lubiące pieszczoty zarówno delikatne, jak i bardziej gwałtowne. Pocałunki powinny przypominać pieszczoty intymne. Kochankowie czują swój smak, zapach, przyspieszony oddech - to wszystko prowadzi ku wzrastającemu podnieceniu. „Pocałunki są tym, co pozostało z języka raju" - powiedział Joseph Conrad.

Kobieca twarz to jednak nie tylko usta. Skóra wokół oczu oraz uszy to strefy erogenne o wielkiej mocy. Delikatne pocałunki skóry wokół oczu są wyrazem czułości, której tak potrzebujemy, a wodzenie językiem po uchu wywołuje dreszcz podniecenia. Masowanie skóry głowy i głaskanie włosów dopełni rytuału.

Na specjalną uwagę zasługują także nogi - od samych stóp, których dotyk (ale niezbyt delikatny!) może być wspaniałym, bardzo relaksującym masażem. Mężczyzna powinien uciskać zagłębienia w podeszwie, a następnie przesuwać się wyżej, ku wewnętrznej stronie ud - niezwykle wrażliwej na dotyk. Po drodze nie wolno mu zapomnieć o całowaniu zgięć pod kolanami, które, podobnie jak nadgarstki, mogą wyzwolić olbrzymie pożądanie.

Pośladki lubią być tarmoszone, choć niezbyt mocno - raczej czule i delikatnie. Niektórzy twierdzą, że to takie piersi z tyłu ciała. A jeśli mowa o piersiach, to bardzo czułe miejsce. Wielu mężczyzn rwie się do nich „na dzień dobry"! Ich pieszczoty warto rozpocząć od masowania i głaskania całych, a potem skoncentrować się na okolicach brodawek. Później można delikatnie lizać i ssać, choć niektóre kobiety mają tak wrażliwe piersi, że łatwo zamienić przyjemność w ból.

Zewnętrzne narządy płciowe to meta naszej podróży. Faceci powinni pamiętać, że w tej wycieczce droga na skróty prowadzi donikąd - im bardziej okrężna, tym lepsza. Znajduje się tu łechtaczka - najwrażliwszy element naszego ciała, który mężczyźni powinni traktować naprawdę delikatnie - to odpowiednik główki ich penisa. Jeśli wasza gra wstępna będzie polegała na dawaniu pieszczot od tych najsubtelniejszych po najbardziej śmiałe, sukces i obopólne zadowolenie gwarantowane.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat sztuki całowania, koniecznie odwiedźcie Papilot już w przyszłym tygodniu!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (230)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-13 17:03:47

Ejj a brzuszek ? Mmm najbardziej mnie podnieca brzuszek i coraz niżej ^ ^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-24 23:46:46

włóż wyjmij włóż wyjmij itd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-28 21:45:42

mojej partnerce najwięcej przyjemności sprawia masowanie oraz lizanie stóp i ssanie paluszków,nie będę ukrywał że też to lubię. No i wiadomo jeszcze krocze :) masowanie odbytu palcem,czasem nawet językiem. Prawie codziennie prosi mnie o takie pieszczoty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-18 14:16:07

Tutaj wpisz treść komentarza do Erotyczna mapa kobiecego ciała...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-19 20:15:49

Taa Super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-14 22:27:08

odpowiedniego faceta? każdy facet jest odpowiedni jeżeli jest Twój, a jeśli Twój to otwórz się przed nim, naucz go ,pokaż co Cie fascynuje ,czego tak naprawdę pragniesz ,jak Ci jest najlepiej ,zanim go zbluzgasz, bo może się okazać ,że po kilku Twoich lekcjach ,nie będziesz chciała Go zamienić na nic innego ani nikogo innego.Więcej wiary w Siebie ,pozdrawiam.Artur

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 16:31:51

Moja najwrażliwsza sfera ciała to plecy :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 17:12:15

Bardzo fajny artykuł, bardzo fajnie to wszystko współgra ze sobą. Ale do takich pieszczot potrzeba odpowiedniego faceta moim zdaniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-14 17:44:29

...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-25 23:37:03

A moją najwrażliwszą strefą ciała jest szyja :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz