Dziewice po trzydziestce zdradzają, dlaczego nigdy nie uprawiały seksu (Współczujemy!)

16 Grudnia 2016

Czy z takim nastawieniem kiedykolwiek uda im się stracić cnotę?

późna utrata dziewictwa

Średni wiek inicjacji seksualnej z roku na rok się obniża. Dziewictwo tracimy coraz wcześniej. Erotyka atakuje nas ze wszystkich stron - mediów, sztuki i Internetu. Cnota jest powszechnie wyśmiewana, a określenie „ty dziewico” urosło do rangi największej obelgi. Uprawiamy seks nie z miłości, ale by dopasować się do reszty i udowodnić swoją dorosłość. Ale wciąż nie wszyscy mają to za sobą. Nawet w znacznie późniejszym wieku.

Na łamach serwisu Reddit.com sporą popularnością cieszy się dyskusja na temat późnej utraty cnoty. Dziewice po trzydziestce uczciwie wyznają, dlaczego jeszcze nigdy tego nie robiły. Okazuje się, że sprawa wcale nie jest taka oczywista. Zanim ocenisz kogoś w takiej sytuacji - warto dowiedzieć się z pierwszej ręki, co za tym stoi. Nie jest prawdą, że „każda nietknięta kobieta musi być brzydka i nudna”.

Czasami problem leży zupełnie gdzie indziej…

Zobacz również: Ona zachowała dziewictwo do dnia ślubu. Teraz ostrzega i odradza!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-16 17:04:14

Ta pani co pisze ze jest brzydka i niepełnosprawna..bardzo mi smutno ze ludzie tak o sobie mówią

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
normxcore
(Ocena: 1)
2016-12-16 08:49:31

Zastanawiam się, dlaczego w tytule jest 'współczujemy'. Czy świoat re*aktorek kręci się wokół seksu, a ktoś, kto nie zaznał miłosci fizycznej jest traktowany jako człowiek drugiej kategorii? Niektóre z przytoczonych wypowiedzi dają jasno do zrozumienia, ze pozostanie dziewicą to swiadomy wybór danej osoby. Współczuć można tylko redaktorkom ograniczonego światopoglądu ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-16 11:27:53

chyba chodzi bardziej o to, jak te kobiety sa niepewne siebie, zakompleksione i ewidentnie maja problemy emocjonalne. tego trzeba wspolczuc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-16 12:50:50

ale nie wszystkie. czesc z tych kobiet jest aseksualna i doskonale sobie z tego zdaja sprawy, wiec nie powinny wspolczuc wszystkim kobietom, bo nie kazda ma z tym problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1