Czy to był najgorszy seks w jego życiu? 10 cech kiepskiej kochanki

14 Kwietnia 2018

Mowa o Tobie?

kiepska kochanka

Czy jesteś dobrą kochanką? Wiele kobiet zadaje sobie to pytanie, nawet te po 40., które mają za sobą kilka porodów i duże doświadczenie seksualne. Przeważnie myślimy o nich, że wiedzą już wszystko na temat sztuki miłości, bo na pewno miały do czynienia z różnymi problemami i musiały z nimi sobie jakoś poradzić.

Zobacz także: Taka kobieta to chodzący IDEAŁ: Waga, kolor włosów, wzrost...

Wbrew pozorom bycie dobrą kochanką niekoniecznie zależy od dużego doświadczenia. A przynajmniej nie w każdym przypadku. Na forach internetowych widnieje mnóstwo wpisów mężczyzn, którzy nie wiedzą, jak delikatnie dać kobiecie do zrozumienia, że sfera seksualna w ich związku szwankuje z jej winy. Są w wieloletnich związkach.

Na podstawie tych komentarzy stworzyłyśmy listę sygnałów, po których poznasz, że jesteś beznadziejną kochanką. Nie rozpaczaj, ponieważ nad wszystkim można popracować. Najważniejsze jest rozpoznanie problemu.

Masz kompleksy

Niestety kompleksy po prostu wykluczają możliwość bycia dobrą kochanką. Oczywiście chodzi o duże zakompleksienie, kiedy kobieta w ogóle nie czuje się dobrze w swoim ciele. Mężczyzna na pewno to wyczuwa. Rozwiązaniem w tym przypadku jest zadbanie o siebie. Jeżeli czujesz, że to poważna sprawa, udaj się do psychologa.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

www.FederacjaZielonych.pl
(Ocena: 5)
2018-05-01 20:19:09

czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Centrum Psychoterapii VIDE
(Ocena: 5)
2018-04-16 15:00:58

W przypadku problemów w łóżku warto zasięgnąć opinii doświadczonego terapeuty, zapraszamy na konsultacje dobryseksuologwarszawa.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 11:55:32

No i co z tego? Ciekawe czy panowie przejmują się tak byle jaką grą wstępną, piwnymi brzuchami i owlosieniem jak u goryla :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 13:14:16

właśnie nie - dlaczego więc najpiękniejsze kobiety na świecie (Polki) są tak zakompleksione? Dziewczyny, jesteście piękne a wasze "niedoskonałości" są pociągające

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-14 04:45:01

To teraz czas na "mądre i merytoryczne" komentarze niezależnych i wyzwolonych współczesnych kobiet. Cytuję (gdyby Panie nie pamiętały swoich komentarzy): "faceci to podgatunek :))"; "coś w tym jest. są wjątki, ale strasznie wielu z nich to nied.ojebanie umysłowe". Śmiało, nie krępujcie się drogie Panie, polskich mężczyzn można zawsze bezkarnie obrażać i poniżać co innego 'inne nacje", vide taki ciekawy komentarz:"Wszyscy bardzo zatroskani o losy Polek w brudnych, arabskich łapach – panowie rodacy, panowie narodowcy, panowie karki i panowie dresiarze – darujcie sobie. Wyszłam za mąż za Araba bo sama tego chciałam! W szczęściu zanurzam się po szyję… tonę! I wcale nie chcę być uratowana".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-14 23:48:45

Masz cos z glowa czlowieku. Jakis sfrustrowany facet prawdopodobnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1