„Z nikim nie było mi tak dobrze” , czyli 7 oznak, że jesteś jego NAJLEPSZĄ kochanką!

25 Sierpnia 2016

Te wskazówki pozwolą Ci odkryć prawdę, jak facet ocenia Twoje łóżkowe umiejętności.

najlepsza kochanka

Sfera seksualna odgrywa w związku bardzo ważną rolę. Osoby, które mają problemy, są sfrustrowane i kłócą się. Często dochodzi do zdrad i rozstań z tego powodu. Do życia seksualnego zwłaszcza mężczyźni przywiązują dużą uwagę. Dziewczyny, które myślą, że w tych sprawach cała inicjatywa należy do faceta, gorzko się rozczarowują. Bo każdy lubi, kiedy jego partnerka jest zaangażowana w miłość. Mężczyźni na początku wymagają nie tyle umiejętności, ile aktywności. Chociaż umiejętności też są w cenie, o ile nie zostały nabyte w wyniku kilkudziesięciu przygód miłosnych. Wtedy panowie zaczynają patrzeć z niesmakiem, bo żaden nie lubi być jednym z wielu.

Nie jest łatwo rozpoznać, czy miłosna przygoda była dla mężczyzny wystarczająco satysfakcjonująca. Orgazm może być lepszy, może być gorszy. Pytanie faceta, czy mu się podobało, raczej nie jest najlepszym pomysłem. Po pierwsze jeśli nie jest zadowolony, i tak tego nie powie – bo nie wypada. Poza tym w ten sposób pokażesz mu, że sama wątpisz w swoje umiejętności, a faceci lubią pewne siebie kobiety, nawet gdy coś im do końca nie wyszło. Na szczęście są sygnały, które pozwolą Ci rozpoznać, czy jesteś wyjątkową kochanką. Wystarczy jeden z nich.

Zobacz także: Jak powinien wyglądać pierwszy raz?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ach wspomnieniaaaa
(Ocena: 5)
2016-08-25 20:29:45

Przy mnie facet zaczął brać iqman, bo ciągle mu bylo mało a możliwości były dość....ograniczone powiedzmy z jego strony :P W efekcie wspominam to jako najpiększniejszy okres erotyczny w moim życiu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-25 12:26:57

rady do du..py

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
smutnakochanka
(Ocena: 5)
2016-08-25 10:54:07

wydaję mi się, że jestem dobrą kochanka dla mojego mężczyzny, ale.... nigdy nie miałam orgazmu nawet sama nie potrafię siebie zadowolić, jakieś rady?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-25 13:07:39

skup sie na łechtaczce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: )
2016-08-26 00:49:07

Może to głupie ale ja nie umiem dojść jak jestem aktywna i dominująca w łóżku. Dopiero jak już opadnę z sił, a on jest na mnie, zamykam oczy i kompletnie odpływam. Wyobrażam sobie różne rzeczy i sceny, które mnie podniecają np. że robię to z kimś innym albo że jestem w jakimś dziwnym miejscu :P. To nie tak, że mój facet mi się nie podoba, wręcz przeciwnie, i nawet nie chciałabym z nikim innym tego robić, ale po prostu inaczej nie umiem dojść :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-26 11:32:50

Najczęściej fantazjuje o koleżance

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-26 11:35:37

Najczęściej fantazjuje o koleżance

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1