Nieprzyzwoite wyznania nimfomanki: „Uprawiam seks co kilka godzin”

22 Września 2016

Wielu mężczyzn żartuje, że chciałoby mieć dziewczynę-nimfomankę. Tak naprawdę jest to poważna choroba.

uzależnienie od seksu

„Marzy mi się dziewczyna-nimfomanka. Nie wypuściłbym jej z łóżka. Kochalibyśmy się bez przerwy, a ona nigdy nie miałaby dość! I nigdy nie bolałaby jej głowa!” – tak mogłyby brzmieć słowa większości facetów. Każdy z nich pragnie kobiety, która lubi seks. Mało który z nich zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak groźne jest uzależnienie od współżycia. To nie jest zabawa. To jest choroba, którą powinno się leczyć.


Nimfomania bywa przejściowa, jednak bardzo często utrzymuje się przez bardzo długi czas, a nieleczona może trwać od momentu rozpoczęcia dojrzewania aż do śmierci. Jest uciążliwa nie tylko dla samej chorej osoby, ale i dla jej partnerów. Często takie zaburzenie uniemożliwia stworzenie związku partnerskiego. Co można zrobić, żeby ją przezwyciężyć?


Przede wszystkim trzeba podkreślić, że nimfomanię da się wyleczyć. W tym celu osoba chora musi udać się do seksuologa – ten zacznie od leków obniżających popęd seksualny, a następnie rozpocznie leczenie, które powinno być połączone z terapią u psychologa bądź psychoterapeuty.


Uświadomienie sobie, że jesteś chora i masz z tym duży problem, jest już połową sukcesu. Wielu ludzi nie traktuje poważnie swojej przypadłości, uważając ją nawet za coś… pozytywnego. Na dłuższą metę jednak wzmożone uprawianie seksu dla samego aktu seksualnego nie jest niczym dobrym. Dlatego przyznanie się do problemu to pierwszy sukces na drodze do zdrowia.


Na forach internetowych roi się od wyznań dziewczyn, które są uzależnione od seksu, masturbacji i orgazmów. Przytaczamy najbardziej przejmujące wypowiedzi.


Uwaga – artykuł tylko dla dorosłych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Facet
(Ocena: 2)
2016-09-24 00:25:59

Rozmawiają dwie przyjaciółki. Jedna pyta drugiej: - Jaki rodzaj seksu preferujesz? - Ja lubię po bożemu odpowiada a ty? - Ja uwielbiam kochać się "na rodeo". - Na rodeo o co w tym chodzi? - Na początku kocham się w pozycji na jeźdźca potem po 20 sekundach mówię że mam AIDS i próbuję się utrzymać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-21 09:32:39

i jeszcze jest inny rodzaj; z lekarzem jest zdrowo, a z księdzem to nie grzech :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 16:39:32

jak jestescie uzaleznione to powinniscie zostac prostytutakami-przyjemne z pozytecznym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 16:34:05

Bardzo kłopotliwy problem ,a zarazem dajacy dużo przyjemności .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 12:15:35

jestem uzależniona od seksu to znaczy, że jestem chora psychicznie seksualnie????? ludzie, bez przesady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 12:53:44

Każde uzależnienie, JEST chorobą psychiczną. Nawet to, które wydaje się "przyjemne". Inna sprawa, że większość tych "wyznań" tutaj, to po prostu wyznania kobiet, które mają wysokie temperamenty i ogromną ochotę na seks. Z prawdziwą nimfomanią ma to niewiele wspólnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 00:46:14

Otóż to. Można lubić wypić wino do obiadu czy iść na piwo raz na jakiś czas ze znajomymi, a można walić wódę non stop i doprowadzić do dysfunkcji w życiu... albo np. popaść w zakupoholizm, zadłużyć się i nie potrafić z tego wyjść.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 03:03:13

Krzywdy tym nikomu nie robią, chyba że idą zdradzać. Podejrzewam że posiadanie swojego zaufanego "grona" jest i tak bezpieczniejsze niż łażenie z nieznajomymi, a jak jeszcze mąż takiej jest zadowolony to już w ogóle sytuacja win-win. Gorzej jeśli muszą odwoływać spotkania towarzyskie i biznesowe, bo trzeba się mimo wszystko kontrolować. A tak to nie powinno nikogo trzeciego obchodzić czy ktoś uprawia seks w ubraniach, praktykuje bdsm czy gangbangi 5 razy w tygodniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1