Najgorsze teksty, które kobiety mówią w sypialni. Faceci tego NIENAWIDZĄ

26 Lutego 2018

Po tych zdaniach mężczyźni rozpoznają NAJGORSZE kochanki.

czego nie mówić w czasie seksu

Niektórzy twierdzą, że w sypialni lepiej skupić się na działaniu, niż cokolwiek mówić. W czasie igraszek liczą się emocje, bliskość i różnego rodzaju bodźce, a nie słowa. Nie ma nic gorszego od gadatliwego kochanka, który nie potrafi utrzymać języka za zębami. Sprośne słówka i jęki rozkoszy są oczywiście dopuszczalne i wręcz pożądane, ale istnieją też teksty wyjątkowo ryzykowne. Po usłyszeniu czegoś takiego odechciewa nam się bliskości, a emocje spadają do zera.

Portal randkowy Saucy Dates postanowił sprawdzić, o czym najczęściej rozmawiamy w czasie seksu. Na podstawie szczerych odpowiedzi użytkowników powstała lista kwestii zakazanych, których wolelibyśmy nigdy nie usłyszeć - w wersji damskiej lub męskiej. Z sondażu dowiadujemy się także, jakie dźwięki są przez naszych partnerów najbardziej pożądane w łóżku. Okazuje się, że czasami lepiej przeklnąć, niż powiedzieć o słowo za dużo.

Ten ranking może okazać się bardzo pomocny. Najlepiej nauczyć się tych kwestii na pamięć i raz na zawsze wyrzucić je ze swojego słownika…

Zobacz również: Zrób TO, a facet uzna Cię za najlepszą kochankę świata

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz