Przykre niespodzianki, które przydarzają się podczas seksu. Tego BOJĄ SIĘ wszyscy kochankowie!

18 Marca 2017

Oto lista dziwnych rzeczy, które zdarzają się podczas intymnych chwil. Tobie też?

wpadka w sypialni

Miłość fizyczna kojarzy się z podnieceniem, przyjemnością, romantyzmem, a nie przykrymi niespodziankami, chociaż ich również nie brakuje. Nie zależą one ani od doświadczenia w tym zakresie, ani od wieku. Po prostu mogą przytrafić się każdej kobiecie w każdym momencie. Dobrze jest o tym wiedzieć, aby móc odpowiednio zareagować i nie robić wielkiego szumu z powodu ludzkich odruchów. Chociaż bardzo kłopotliwe, są czymś naturalnym. O czym mowa? Odsłaniamy ciemną stronę miłości fizycznej...

Zderzenie się nosami

W niektórych momentach, kiedy pary są sobą zajęte i zapominają o całym świecie, może dojść do zderzenia nosów. Podobnie jest z zębami. Zdarza się to wielu parom, nawet tym bardzo doświadczonym i nie ma czego się wstydzić. Co prawda pewne przypadki mogą być bolesne, ale jeżeli facet zaczyna z tego powodu marudzić, nie przejmuj się.

Utknięcie w ubraniach

Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca i w pewnym momencie zakochani chcą zrzucić z siebie ubranie. Wtedy zupełnie jak na złość, rzeczy sprawiają wrażenie zaklinowanych na ciele. Wychodzą na jaw grzeszki łakomstwa i ledwo dopinające się dżinsy. Ale bez obaw. Mężczyzna jest w tym momencie już tak nakręcony, że zrobi wszystko, aby Cię uwolnić z tej zbroi.

Głupi wyraz twarzy

Niektóre kobiety martwią się wyrazem twarzy, jaki przybierają podczas intymnych chwil. Czasami wypominają im je partnerzy, ale z reguły nie zwracają na nie uwagi. Są zbyt zajęci innymi częściami kobiecego ciała. Prawda jest taka, że podczas seksu każdy człowiek pokazuje swoją prawdziwą naturę i poddaje instynktowi. Mało kto wygląda przy tym pięknie, ale akurat tym nie trzeba się przejmować. Liczy się efekt końcowy.

Zobacz także: Zdziwisz się, jaka jest ulubiona pozycja seksualna Polaków. To ewenement na skalę światową!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Robson
(Ocena: 5)
2017-07-03 16:24:55

Ja też stosowałem iqman i efekt rewelacyjny, erekcja silna, czas stosunku znacznie się wydłużył.Jak dla mnie rewelacja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-18 17:07:25

Tylko nastolatkowie podczas pierwszych zbliżeń martwią się np. o wyraz twarzy jednak nie jest powiedziane że każdy tak ma. Dojrzali ludzie w wieku +30 nie zawracają sobie takimi bzdetami gitary.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 14:12:55

Zenujacy artykul.Moj facet nie zwraca uwagi na takie rzeczy,a moje wilgotne od potu cialo niesamowicie go kreci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 12:22:05

A ja uważam, że w pewnym sensie, ten artykuł nie jest zły. Ja np. nie zdawałam sobie sprawy z pewnych rzeczy przed rozpoczęciem współżycia. Nikt nie poinformował mnie choćby o dźwiękach, którymi potrafi uraczyć mnie własna pochwa. Dla mnie był to moment dość żenujący. Na szczęście mój partner okazał 100 klasę i zbył temat miłym żartem, a nie śmiechem. Dzięki temu nie mam traumy, ale dla niektórych kobiet to może być szok. Ogólnie warto uświadamiać, że seks nie jest najbardziej higieniczną formą sztuki i "nic, co ludzkie nie jest mu obce". Jeśli ktoś czerpie całą swoją wiedzę o seksie z pornhuba, to przerażą go nawet kropki powstałe na skórze po goleniu maszynką. Ani kobiece, ani męskie ciało nie jest idealne i o tym - w dzisiejszych, zwariowanych czasach - należy ludziom przypomnieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 19:10:47

popieram !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 07:58:29

ten "seksowny luźny kok" po wszystkim zamieni się raczej w jedną wielką kupę :DD haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-18 07:36:09

Dojrzała kobieta takich bzdur raczej nie napisała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 06:09:01

"Jeżeli włosy zawsze bardzo Ci przeszkadzają, możesz je upinać w seksowny, luźny kok. Ale wcześniej spytaj o zdanie faceta, bo być może widok Twojej rozczochranej głowy bardzo mu się podoba." - żenada miesiąca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1