Faceci wymienili 13 rzeczy, które robisz w łóżku ŹLE (Bezczelni?)

31 Grudnia 2016

Wstrzymajcie oddech, bo o tym nigdy nie mówi się głośno.

fatalna kochanka

Nie tylko do tanga trzeba dwojga. Relacje intymne zawsze wymagają porozumienia dwóch osób, których łączy chęć spełnienia, ale różni wszystko inne. Nie tylko płeć, ale także temperament, oczekiwania, doświadczenie, upodobania. W sypialni nieporozumienia zdarzają się wyjątkowo często i tylko od nas zależy, czy wpłyną na naszą relację. Możemy udawać, że wszystko jest w porządku lub otwarcie o tym porozmawiać.

Tyle w teorii, bo w praktyce jest z tym ogromny problem. O ile my, kobiety, potrafimy się przełamać i wyartykułować swoje potrzeby, tak panowie nie są skorzy do tak intymnych zwierzeń. Wolą zacisnąć zęby i liczyć na cud, zamiast powiedzieć prosto z mostu, czego tak naprawdę chcą. A gdyby tak postawić na pełną szczerość i móc usłyszeć, jak idealne zbliżenie wyobraża sobie statystyczny facet?

Jakich zachowań oczekują od nas mężczyźni? 12 rzeczy, o których musisz wiedzieć

Mogłoby być ciekawie. I będzie! Na łamach serwisu Your Tango opublikowano materiał, który może nami wstrząsnąć. Na podstawie rozmów z mężczyznami opracowano listę „13 rzeczy, które robisz źle w łóżku”. Czujemy się w obowiązku, aby zaprezentować Wam płynące z niej wnioski. Wstrzymajcie oddech, bo o tym nigdy nie mówi się głośno!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-01 11:52:42

Hahaha! I znów to samo.=D Wy chyba specjalnie piszecię te artykuly, żeby brać nas ,,pod wlos"(te mniej doświadczone drażnić, te bardziej rozsmieszac).:-) ,,Mów mu o swoich potrzebach". A jego to nie dotyczy? Taka początkująca kochanka ma zgadywac? Kobieta nie jest maszynka dla przyjemności faceta. On juz czerpie przyjemność, ze ma zaszczyt jej dotykać. Jeżeli jest zdrowym heteroseksualnym mężczyzna samo to jest ogromnym bodźcem. Cala reszta rozwoju gry erotycznej i seksualnych umiejętności należy do obojga partnerów. I tu bardzo ważną jest rola mężczyzny! Szczególnie, gdy ma malo doświadczona partnerkę, powinien ja rozbudzić erotycznie! Sprawić by poczula się na tyle atrakcyjna i pewna, by chciala eksperymentować i uczyć się ciala swojego partnera. Zas jeśli jest odwrotnie i to kobieta kochanka niepewnego siebie mężczyzny, do niej należy to zadanie by go usmielic i taktowanie paru rzeczy nauczyć. I tu jest jedyny poważny blad kobiet w sypialni( mężczyzn czasem tez), ze wyśmiewają/zawstydzaja partnera. Powodują w nim kompleksy. Przez to on się zamyka i nie jest chętny do poznawania nowych technik/ pieszczot. Boi się ośmieszenia i to przeklada się na jakość seksu. Dlatego jeśli masz kiepska kochankę/kochanka, prawdopodobnie sam kiepskim kochankiem jesteś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 16:31:05

a mój facet chyba woli facetów :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 17:12:20

Serio....? Myślałam, że tylko ja mam takie obawy :c

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 17:25:17

Mój też :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 18:51:37

Czemu tak myślicie? Na jakiej podstawie takie wnioski?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Hiena
(Ocena: 5)
2017-01-24 18:37:39

Dziewczyny, może wasi faceci mają jakiś problem z potencją po prostu? Zaproponujcie im jakieś dobre i skuteczne środki, np. Dr. Penigreat i wszystko dojdzie do ładu ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1