15 rzeczy, przez które stajesz się ASEKSOWNA

09 Stycznia 2017

Takich wpadek faceci nie wybaczają. Zapomnij o upojnej nocy!

zaniedbana dziewczyna

Niektórym kobietom wydaje się, że facet nie potrzebuje do szczęścia zbyt wiele i jest w stanie zgrzeszyć z kimkolwiek. Wystarczy, że przyjdzie mu na to ochota, ogarnie żądza i dopadnie chuć. Krew odpływa od mózgu, w przeciwnym kierunku, i wszystko przestaje się liczyć. Napięcie trzeba rozładować, a wtedy nie ma miejsca na szczegóły. To jednak nie działa w ten sposób. Jeśli coś jest z Tobą nie tak, nawet największemu desperatowi przejdzie ochota na bliskość.

Postawmy więc sprawę jasno – jeśli miewasz problemy, które nasi zaprzyjaźnieni koledzy za chwilę wypunktują, nie powinnaś się dziwić, że bliskość z facetem to dla Ciebie niedoścignione marzenie albo wspomnienie z odległej przeszłości. Aseksualizm czai się wszędzie. Nawet nie przypuszczasz, jak bardzo mężczyźni są wrażliwi... Czego nie są w stanie przeżyć?

Szybki TEST: Na ile procent faceci lubią Twój makijaż?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ola
(Ocena: 1)
2017-01-09 10:19:33

A ja się pytam gdzie teksty o tym czego facet nie powinien robić by nie być aseksualny ? Czemu jako serwis dla kobiet robicie z kobiet kretynki, które nie mają innego celu niż usidlić faceta? Podejrzewam że artykuły te pisze kobieta więc tym bardziej potwierdza się teza że sami robimy sobie pod górkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-09 11:40:28

bo to portal dla kobiet, co zawarłaś w swojej wypowiedzi. Więc masz odpowiedź na pytanie dlaczego nie ma tekstów o tym co facet powinien robić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gigi
(Ocena: 5)
2017-01-09 09:14:51

aseksowna?

dziwne słowo wydaje się być bardziej pasującym sformułowaniem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-09 02:46:22

Zapachy... serio? xD mi kiedyś facet niechcący pierdnął w twarz, on cały czerwony jak burak, a ja? kurde... przecież każdy pierdzi :D powiedziałam, żeby się nie przejmował i jechaliśmy dalej. Jeśli zabiera się osobę na jedną noc-faktycznie takie coś może przeszkodzić, ale jeśli się z kimś jest już jakiś czas to co? Nic co ludzkie nie powinno nam być obce! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz