AUTOMASAŻ biustu: Jak bawić się piersiami podczas seksu i nie tylko? Ekscytujące!

19 Lipca 2012

Piersi są niezwykle ważną strefą erogenną. Ich umiejętne pieszczenie może dać kobiecie prawdziwą rozkosz!

Piersi

Igraszki z partnerem

Jeśli chcesz dać swojemu mężczyźnie gorący pokaz automasażu, który rozgrzeje jego zmysły do czerwoności i wprawi niemal w stan hipnozy, zacznij od założenia odpowiedniego stanika. Najlepszy będzie koronkowy i prześwitujący, ponieważ pozwoli ci na wstępne głaskanie biustu bez konieczności zdejmowania bielizny (facet będzie mógł wodzić wzrokiem za twoją dłonią dzięki półprzezroczystemu materiałowi).

Patrząc swojemu mężczyźnie prosto w oczy, wsuń rękę pod jedną z miseczek biustonosza i zacznij subtelnie uciskać pierś. Zataczaj palcem kręgi wokół sutków, chwytaj je w palce, obejmuj dłonią. Następnie powoli zsuń ramiączko stanika tak, by wyswobodzić pierś z bielizny. To samo zrób z drugim ramiączkiem. Kiedy oczom twojego partnera ukażą się nagie piersi, chwyć je w obie dłonie i na przemian, wykonując miękkie, okrężne ruchy, zbliżaj je do siebie i oddalaj. Potem gest ten wykonuj tylko jedną ręką, druga natomiast niech swobodnie przesuwa się po twoim ciele od linii brzucha aż po obszar między piersiami.

Do erotycznego automasażu warto również wykorzystać kostki lodu lub kilka kropli alkoholu, którymi możesz zwilżyć sutki. Dzięki temu brodawki momentalnie zrobią się twardsze i ciemniejsze, a twój facet nabierze ogromnej ochoty, by pieścić je ustami i językiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (56)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-23 05:12:58

aLEsax bvkzvizspzew

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-22 02:16:41

Eyfqn3 fygcviidzqwi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-21 08:12:18

Reading this makes my decisions easier than tknaig candy from a baby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-04 20:19:17

Kobiece piersi to jeden z wielu erotycznych atutow, faceci je uwielbiaja, najlepsze kochanki sa na www.aniafrania.pl, sprawdzone seks bomby do wziecia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-11 22:01:50

Kto jeszcze widzi maske spidermana? xD hahahahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-10 16:55:27

wraaaaał aż mi stanął ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-29 20:41:37

powiem to jako ten z drugiej strony. czyli FACET. Myślę sobie że moja żona inaczej to odczuwa niż jest artukuł. Pieszczenie piersi jest jedną z gier wstępnych. Moja żona ma inne miejsca które bardziej lubi miec pieszczone niz piersi np wspomniana poniżej szyja. Stram sie nie omijac piersi poniewaz mi to też sprawia wielka przyjemnośc. Pieszcze je brodawki sudki, nasuje je całe w rózny sposób i jest różnie. Zaznacze ma duże piersi, wieksze niż przecietne,. alew tak jak wspomniałem orgazmu z tego powdu nie miała.... MOże jeszcze nie umiem ich pieście, ale może to nie to miejsce które sprawia najwięcej przyjemności.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-23 12:36:50

Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej. To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa Pomimo zakazu reklamowania się na głównych ulicach czy po angielsku, ponad 6,000 restauracji obecnie serwuje psie mięso w Korei Południowej.I nie są one zamykane. Możesz pomóc nam zmienić życie milionów psów. Międzynarodowe wsparcie przeciwko torturowaniu psów i spożywaniu psiego mięsa jest jedyną drogą aby wymusić na rządzie Korei Południowej realne przestrzeganie praw zwierząt i zakazanie "psiego" przemysłu w każdej formie. Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów. uniteddogs.com/stopkillingdogs/ Ponad 600 tys. ludzi podpisało tą petycję. Pomóż, nie bądź obojętny !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-21 12:53:17

Oooo tak, pieszczenie biustu jest cudowne!!!! Mój facet zawsze zaczyna od tego, już nieraz dostałam w trakcie takich pieszczot orgazmu:) Lizanie, ssanie, podgryzanie, masowanie to zdecydowanie to co uwielbiam:) Ten sprawny języczek jest cudowny (nie tylko na moim biuście;p)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-20 12:32:49

wiem, że to głupie co teraz napisze, ale jak karmiłam piersia to sutki stały się bardzo wrażliwe na stymulacje....parę razy o mało nie dostałam orgazmu....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz