Ma 27 lat i jeszcze NIGDY tego nie robiła. Wyznała, dlaczego wciąż jest dziewicą

19 Maja 2018

Na razie nic nie wskazuje na to, by miała stracić cnotę...

dorosła dziewica

Zwykło się uważać, że współczesne pokolenie jest wyjątkowo rozwiązłe. Do seksu podchodzimy znacznie swobodniej, niż nasi rodzice. O dziadkach nie wspominając. Najnowsze badania wykazały jednak, że to nie do końca prawda. Naukowcy z University College London obliczyli niedawno, że nawet co ósma 26-latka wciąż jest jeszcze dziewicą. Młodzi ludzie tracą cnotę coraz później, bo towarzyszy im strach przed chorobą, ciążą i kompromitacją.

Zobacz również: Policzyli, ile jest dziewic wśród 26-latek. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

O tym odkryciu pisały media na całym świecie, ale komentatorzy nie kryją sceptycyzmu. Wielu z nich twierdzi, że dorosłe cnotki wcale nie istnieją. A jednak - poznajcie jedną z nich. Alice Riley ma 27 lat i wciąż czeka na swój pierwszy raz. Młoda kobieta gościła w brytyjskim programie telewizji śniadaniowej „This Morning”, gdzie opowiedziała o swoich doświadczeniach. A raczej ich braku.

Uśmiechnięta blondynka przekonuje, że ani ona, ani żadna inna kobieta w podobnej sytuacji, nie ma powodu do wstydu. Zdecydowanie bardziej należy jej się szacunek, że ma wysokie wymagania i nie ulega chwilowej pokusie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz