7 dziwnych sposobów na utratę dziewictwa (bez seksu!)

28 Czerwca 2016

Wiesz, że możesz stracić cnotę bez zbliżenia? Jeśli chcesz ją zachować dla partnera - w tych sytuacjach powinnaś uważać.

utrata dziewictwa

Przez wieki utrata cnoty była traktowana jako przełomowy moment w życiu każdej kobiety. Obecność błony dziewiczej miała być namacalną granicą między dzieciństwem i dorosłością. Kiedy się jej pozbywasz - przestajesz być niewinną i delikatną dziewczynką. Od tej pory całe Twoje życie będzie się dzieliło na czas przed i po pierwszym razie. Nawet jeśli zachowałaś czyste sumienie i… z nikim tego nie robiłaś!

Jak to możliwe? Przebicie błony, czy tego chcemy, czy nie, nie jest zarezerwowane wyłącznie dla pierwszego seksualnego partnera. Cnotę można stracić zupełnie przypadkiem i w mało wdzięcznych okolicznościach. Dla niektórych z nas to ogromny dramat, bo kiedy przyjdzie co do czego - kochanek może zwątpić w naszą niewinność. Nie ma oporu, ani krwawienia - nie było dziewictwa.

Jeśli zależy Ci na tym, by dotrwać do pierwszej wspólnej nocy, w tych sytuacjach powinnaś szczególnie na siebie uważać.

Zobacz również: 7 niebezpieczeństw związanych ze zbyt późną utratą dziewictwa

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
2.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-22 22:59:17

Kurde ciekawszych tematów nie ma tylko takie... Coś nie wiem co powiedzieć bo głupie to za mało,a inne słowa też tego nie oddają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-28 17:12:58

Podpowiadajcie dalej te głupoty, więcej małolatek będzie na rowerze bez siodełka jeździło, co za bzdury

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aa
(Ocena: 5)
2016-06-28 12:14:04

Ale bzdury... kto to pisał. Niektóre kobiety rodzą się bez błony. I co? Od urodzenia nie są dziewicami? Dziewictwo nie zależy od posiadania błony ale od tego czy dziewczyna odbyła PEŁNY stosunek z facetem. Nie róbcie młodym dziewczynom wody z mózgu że dziewictwo można tracić z tamponem czy na rowerze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
cara
(Ocena: )
2016-06-28 18:14:11

Przeczytałaś artykuł do końca? :) "Dziewictwo/cnota/niewinność czy jakkolwiek tego nie nazwiesz, tkwi przede wszystkim w Twojej głowie. Kawałek skóry lub jej brak niczego tutaj nie zmienia."

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1