Majówka na 5 sposobów. Który z nich wybierzesz?

14 Kwietnia 2018

Jeśli rozegrasz to dobrze, będziesz miała aż 9 dni wolnego.

majówka

Tegoroczna majówka dla wcześniej planujących i dobrze zorganizowanych to szansa na 9 dni wolnego. Jeśli zastanawiasz się, jak wykorzystać ten czas, ale trudno jest ci zdecydować, bo nie masz pewności, co do pogody, to koniecznie przeczytaj specjalnie przygotowaną listę sposobów na spędzenie majówki niezależnie od warunków na zewnątrz.

Zobacz takze: Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie

Czas na porządki

Wielu z nas odkłada generalne porządki na wolną chwilę, którą trudno znaleźć. Długi weekend majowy to dobra okazja, aby w końcu się za nie zabrać. Będziemy mieć sporo czasu, aby wyczyścić nieużywane już zimowe buty, wyprać zasłony czy umyć okna. To także dobry moment, aby przejrzeć szafę i odświeżyć garderobę lub wyrzucić już schodzone ubrania. Jeśli nie będzie padać możesz także przygotować do nowego sezonu swój rower. To też idealny czas na zajęcie się swoim autem – upewnić się, że nie ma żadnych usterek. Jeśli nie planujesz nim jeździć w tym czasie, to oddaj go do mechanika, który sprawdzi poziom oleju, płynu hamulcowego oraz inne elementy, które po zimie mogły się uszkodzić. Następnie możesz przygotować go na wiosnę i lato – to najwyższa pora, aby wytrzepać wycieraczki, wypolerować deskę rozdzielczą czy zrobić zewnętrzne nabłyszczanie.

W towarzystwie

Jeśli pracujesz w stałych godzinach, a w weekendy głównie odpoczywasz lub sprzątasz, to zapewne nie masz wystarczająco czasu na utrzymywanie stałych relacji z dalszą rodziną lub znajomymi… Wykorzystaj majówkę na odwiedziny! Koniecznie zadzwoń i zaproponuj spotkanie, nawet tym z innych miejscowości. W ten sposób możesz nadrobić zaległości towarzyskie i miło spędzić czas. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zacznij się umawiać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 12:44:36

Ale pisaliście, że będzie koniec świata...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1