6 idealnych miejsc na podróż dla singielki

25 Marca 2016

Które miejsce powinno być celem podróży każdej singielki? Podpowiadamy!

gdzie na wakacje

Czy kobiecie wypada podróżować samotnie? A co ważniejsze, czy jest to bezpieczne i gdzie najlepiej się udać, gdy decydujemy się na wyjazd solo?

Czasy się zmieniły i coraz więcej kobiet ma odwagę żyć tak, jak chce. Wiele z nich uwielbia podróże i wszystko, co się z nimi wiąże. Poznawanie nowych osób, kultur, miejsc czy smaków – dla niektórych to sens całego życia. Niestety nie we wszystkich krajach spotkamy się ze zrozumieniem, a w niektórych na kobietę czyhają różne niebezpieczeństwa. Podróżowanie w pojedynkę ma jednak swój urok i czy w związku tym mamy sobie odmówić przyjemności zwiedzania innych części świata? 

Oczywiście, że nie. Z myślą o tym stworzyłyśmy przewodnik po miejscach, które będą idealne dla podróżujących samotnie kobiet.

Zobacz także: Co się dzieje w samolotach? Bulwersujące zdjęcia BEZ CENZURY

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

lal.la
(Ocena: 5)
2017-01-05 23:00:18

Chociaż przyznam, że osobiście wolę miejsca, gdzie jest ciepło, to na Islandię też chętnie bym się wybrała. Znajomi ostatnio byli i mówili, że bardzo klimatycznie, warto pojechać. Być może, kto wie, kiedyś się zdecyduję. Teraz raczej po głowie chodzą mi właśnie jakieś cieplejsze klimaty. Południe Europy mogłoby być całkiem spoko, ale takim prawdziwym marzeniem byłyby Seszele. Gdziekolwiek nie czytam, wszystkie opinie, że jest tam pięknie. A ze wszystkich propozycji podoba mi się propozycja rejsów na Seszelach bluewaterclub.pl/rejsy-seszele wygląda na spoko opcje, gdybym miała środki i urlop, to najchętniej wybrałabym się jeszcze w styczniu albo w lutym na taki wyjazd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-25 08:31:29

re: 6 idealnych miejsc na podróż dla singielki

Nie radzę kręcić sie samej po Tajlandii...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1