Playboy #generation: Nowe zapachy, które Cię uwiodą!

27 Sierpnia 2014

Czy masz wszystko, żeby stać się częścią pokolenia #?

 Playboy #generation

Czym byłoby życie bez przyjaciół, wspólnych wypadów, imprez…. i robienia sobie wspólnych, pamiątkowych zdjęć? Dzisiaj chyba już każdy wie, co to selfie i #hasztag. Słynne i popularne „selfie” to rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia najczęściej samego autora lub jego odbicie w lustrze. Selfie może przedstawiać również grupę osób, gdzie jedna z nich robi zdjęcie. Takie fotografie są nieodłącznie związane z mediami społecznościowymi, ponieważ właśnie tam są najczęściej umieszczane.

Nowe zapachy marki Playboy #generation zostały zainspirowane pokoleniem młodych ludzi, którzy dorastają w dobie internetu towarzyszącego im wszędzie – w domu, w szkole, na imprezie, na randce, na ławce w parku. Każda impreza podkręcana jest robieniem zdjęć z ręki i wrzucaniem ich w sekundę na portale społecznościowe. To cyfrowe plemię jest ciągle w trybie „on line”. Dzisiaj dostają jeszcze jeden atrybut do zabawy – nowe zapachy #generation.

#generation dla kobiet

Damski#generation jest musującą wonią zbudowaną na bazie nut dojrzałych wiśni, mandarynki i różowego pieprzu. W iskrzącym, kwiatowo – owocowym sercuodnajdziemy kompozycję z jaśminu, fiołka i malin. A baza? Posiada aromat kremowych nut drzewnych i aksamitnego piżma. Woń zabawna i zarazem bardzo zmysłowa. Jedyny w swoim rodzaju dodatek dla dziewczyn, które chcą się bawić. Aby urok trwał dłużej, można korzystać z dodatkowych produktów z linii – mgiełki do ciała, dezodorantu i żelu pod prysznic.

#irresistible #presstoplay

Ceny i pojemności:

EDT 30ml – 44,90 zł

EDT 50 ml – 59,99zł

Dezodorant w naturalnym spray’u 75 ml – 27,99 zł

Mgiełka do ciała 200 ml – 21 zł

Dezodorant w spray’u 150 ml – 17,50 zł

Żel pod prysznic 250 ml – 10,98 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2015-04-17 20:55:14

re: Playboy #generation: Nowe zapachy, które Cię uwiodą!

Mega słodki smierdziel

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1