BOHOBOCO: Perfumy, którymi chcą pachnieć wszystkie kobiety (Będziesz chciała i Ty!)

23 Września 2016

Tak seksownych kompozycji nie znajdziesz w żadnym innym flakoniku.

perfumy bohoboco

BOHOBOCO to wyjątkowa marka modowa stworzona przez duet polskich projektantów - Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Tworzą oni kolekcje, które są mieszanką stylów najważniejszych stolic mody – Nowego Jorku, Londynu,
Mediolanu i Paryża. Podstawą ich projektów jest nowoczesna konstrukcja, najlepsze tkaniny i ponadczasowa kolorystyka. Moda to ich pasja … ale nie jedyna. Od zawsze ich marzeniem było stworzenie perfum dla kobiety, który podkreśli jej siłę, osobowość i piękno. Tak powstał BOHOBOCO No 1, który finalnie spodobał się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Perfumy okazały się sukcesem i… apetyt projektantów na tworzenie zapachów urósł.


„Dwa lata temu zaczął się magiczny proces tworzenia – mówi Michał Gilbert Lach. Miejscem, w którym powstała podstawa serii naszych zapachów była… kuchnia. To w niej całymi godzinami trwało mieszanie przypraw, ziół, olejków, skórek owocowych i kwiatów. Było w tym wiele skrajnych emocji, które pomogły w stworzeniu jasnej koncepcji.”


Aby poszczególne kompozycje zamieniły się w unikatowe perfumy projektanci wyjechali to zagłębia przemysłu perfumeryjnego na południu Francji. W mieście Grasse mieszczącym się niedaleko Nicei i Monaco… w fabryce z ponad 200 letnim doświadczeniem powstała seria 8 wyjątkowych zapachów.


„Pod czujnym okiem wybitnych perfumiarzy, w tym mistrza Gerarda Anthony’ego, nasza wizja i marzenia stały się rzeczywistością – mówi Kamil Owczarek. Bardzo ważne jest również to, iż zaperfumowanie naszych zapachów wynosi około 25% co czyni je luksusowymi. Taki właśnie był nasz cel.”


Oprawą tych wyjątkowych perfum stał się zaprojektowany przez duet flakon ze szkła najwyższej jakości, zamykany drewnianym korkiem i pokryty aksamitem. Dzięki energii, sile charakterów oraz wierze, że wszystko jest możliwe projektanci
Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach stworzyli produkt unikalny i na najwyższym światowym poziomie … coś czego w Polsce jeszcze nie było.


„Zapominając o tym wszystkim co nas otacza. Skupiamy się wyłącznie na tym co jest w nas, a czego nie da się wyrazić w inny sposób. Różnorodna paleta osobowości, nieprzebrane odcienie emocji, unikatowe tekstury ekspresji.
Zajmujemy tym czego nie da się objąć rozumem, ująć spojrzeniem, uchwycić dłonią.. Ekscytujemy tym, co można jedynie poczuć…” – tak opisują proces tworzenia wymarzonych zapachów Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach.


W skład serii BOHOBOCO • PERFUME wchodzą:


GERANIUM • BALSAMIC NOTE PERFUME
Kompozycja kryjąca w sobie tajemnicę. Delikatne nuty balsamiczne otoczone olejkami eterycznymi kryjącymi się w szorstkim zapachu geranium. Scalenie tych aromatów pozwoliło stworzyć perfumy wytworne i eleganckie. Unikalna propozycja pozornej ambiwalencji.
• AKORDY •
roślinny – geranium, wetiweria, drzewo figowe
otulający – nuty balsamiczne, piżmo
NUTA GŁOWY: jagoda jałowca, liść laurowy
NUTA SERCA: drzewo cedrowe
NUTA SPODU: drzewo cedrowe, geranium, żywica drzewa kadzidłowego, nuty balsamiczne

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 17:48:46

kiedyś miałam perfumy Bohoboco. Są cudowne. Jestem ciekawa nowych zapachów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1