Kto został ambasadorką Bohoboco Perfume?

29 Września 2016

Zjawiskowa top modelka!

Maja Salamon Bohoboco

 Ambasadorką BOHOBOCO • PERFUME została top modelka Maja Salamon. „Wybraliśmy Maję, ponieważ jest uosobieniem nowego pokolenia, które podbija i kreuje współczesny świat. To przedstawicielka młodych i nowoczesnych kobiet, którym w dążeniu do celu towarzyszy nowa i świeża energia” – mówi Kamil Owczarek. Maja ma piękną, dziewczęcą i świeżą urodę. To wszystko w połączeniu z wyrazistą osobowością idealnie oddaje charakter zapachu SEA SALT CARAMEL, który wybrała dla siebie z serii BOHOBOCO • PERFUME. „Chcieliśmy aby zdjęcie reklamowe perfum było subtelne, eleganckie i zmysłowe. Aby przekazało emocje, które towarzyszą SEA SALT CARAMEL”– mówi Michał Gilbert Lach.


Dlatego projektanci wybrali czarno–biały portret Mai. Jej magnetyczne spojrzenie i delikatność mówi wszystko o perfumach, które są słodko–słoną kompozycją morskich minerałów, różowego pieprzu i kilku kropel gęstego karmelu. To zapach, który przywołuje na myśl pełne beztroski chwile. Autorem zdjęcia Mai jest znakomity Mateusz Stankiewicz, jeden z ulubionych fotografów duetu BOHOBOCO, który jak mało kto potrafi uchwycić emocje i w wyjątkowy sposób ukazać urodę i duszę kobiety. Jego fotografie są zmysłowe, liryczne ale jednocześnie bardzo współczesne… po prostu piękne.

Warto przypomnieć, że Maja Salamon to ulubienica Nicolasa Ghesquiere - dyrektora kreatywnego Louis Vuitton. Twarz kampanii reklamowych domu mody Prada. Na swoim koncie ma udział w pokazach takich marek jak: Chanel, Dior, Givenchy, Valentino, Prada, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana oraz Balenciaga. Wielokrotnie występowała w sesjach i na okładkach Vogue, Harper’s Bazaar czy Elle. Od kilku lat na liście opiniotwórczego portalu Models.com.

Źródło: Materiały prasowe

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Olga
(Ocena: 5)
2017-01-10 14:56:48

cuuudowne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1