Magia erotycznych doznań: Nowy damski zapach REVEAL marki Calvin Klein

06 Października 2014

Zakochasz się w tej seksownej woni!

 REVEAL Calvin Klein

Zapachy marki Calvin Klein ukazują różne oblicza miłości. Eternity przedstawia intymną, romantyczną historię dwóch zakochanych dusz; ikoniczna Euphoria kreuje sensualne marzenia. Z kolei uniseksowy ck one,w odważny sposób, odkrywa ekshibicjonistyczne pragnienia młodego pokolenia.

Najnowsza damska kompozycja, REVEAL dopisuje kolejny, zupełnie inny, rozdział do emocjonalnej historii marki. Rozpoczyna zmysłową grę, uosabiając pełną erotyzmu relację pomiędzy dwojgiem ludzi.Uzależnia, kusi, wzbudza pożądanie. Choć jest w zasięgu wzroku to jednak nie da się jej uchwycić. Pozostaje spojrzenie. Spojrzenie, od którego wszystko się zaczyna…

Zapach REVEAL ujawnia esencję marki Calvin Klein, jest dopracowany w każdym detalu. Łączy surową, męską formę z delikatnymi, kobiecymi zaokrągleniami. W idealny sposób wyraża wyrafinowanie i luksus, przenoszącodbiorców do intrygującego świata zmysłowych wrażeń.

Woń REVEAL odkrywa nową kategorię w zapachowych przestworzach. Należy do rodziny słoneczno-orientalnej(Solar Oriental), która poprzez dualizm, przejawiający się w każdym aspekcie kompozycji wyzwala intensywne emocje. Niespotykana świeżość miesza się z przyjemnym, otulającym zmysły, ciepłem kompozycji.

REVEAL kusi już od samego początku. Zapach natychmiast przyciąga uwagę wraz z zaskakującą i jednocześnie intrygującą nutą głowy. Znajdziemy w niej woń gruboziarnistej soli, która wabi świeżością, tworząc śmiały wstęp do całej kompozycji. Ten specyficzny składnik został po raz pierwszy wykorzystany w perfumach, nadając mu nowoczesny i kuszący charakter. W zestawie z pieprzowym koktajlem (z różowego, białego i czarnego pieprzu) sprawia, że od samego początku woń intryguje, nakręca zmysły. Chcesz więcej i nigdy nie masz dosyć…

Z serca zapachu bije tajemnicza siła, która przyciągnie zarówno damskie, jak i męskie dusze. Bujny bukiet z irysówbuduje seksowne napięcie, emanuje ciepłem, odurza, dodaje słodyczy. Zawarty akord solarny przywodzi na myśl zapach nagiej skóry, a ambra wprowadza odrobinę zwierzęcej natury.To połączenie zapewnia uzależniającą zmysłowość i odrobinę prowokacji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

iza
(Ocena: 5)
2015-05-20 09:31:53

re: Magia erotycznych doznań: Nowy damski zapach REVEAL marki Calvin Klein

taaak,powiem krotko,zapach zaje..sty,zreszta jak wszystkie calvina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1