Gra uwodzenia trwa: Perfumy REVEAL Men by Calvin Klein

25 Lutego 2015

Jedno spojrzenie i… nie ma odwrotu.

Calvin Klein

Zapachy marki Calvin Klein ukazują różne oblicza miłości. Eternity przedstawia intymną, romantyczną historię dwóch zakochanych dusz; ikoniczna Euphoria kreuje sensualne marzenia. Z kolei uniseksowy ck one, w odważny sposób, odkrywa ekshibicjonistyczne pragnienia młodego pokolenia.

Damska kompozycja REVEAL zadebiutowała na rynku pod koniec 2014 roku. Uzależniła, skusiła, wzbudziła pożądanie u milionów kobiet na całym świecie.

Teraz przyszedł czas na męską wersję zapachowego pokuszenia… Oba zapachy, równie zmysłowe i kuszące oddają napięcie, które pojawia się w chwili zauroczenia i miłosnego flirtu.

Męska odsłona REVEAL

W pierwszej nucie zapachu ujawnia się krystalizowany imbir, który uderza w zmysły iskrami ognistego i świeżego aromatu. Wrażenia stają się coraz mocniejsze dzięki środkowym akordom, które uwodzą surową nutą soli oraz egzotycznym nektarem z agawy, odsłaniając niepohamowaną męskość. Baza pozostawia na skórze głęboki ślad hipnotyzującej woni wetiweru i złocistej ambry.

Połączenie krystalizowanego imbiru, surowej nuty soli i uzależniającego wetiweru jest nowoczesną propozycją gry świeżości z nutami zmysłowymi. 

Nuty głowy: krystalizowany imbir, esencja z żywicy, gruszkowa brandy

Nuty serca: surowa sól, nektar z agawy, owoc kiwano

Nuty bazy: wetiwer z Haiti, ziarna wanilii, złocista ambra

Flakon i opakowanie

Flakon zapachu REVEAL Men marki Calvin Klein jest synonimem czystości, luksusu i wyrafinowanego designu. Przywołując męską zmysłowość, elegancki flakon płynnie łączy polerowane szkło z metalowymi wykończeniami korka. Każdy kąt i załamanie podkreśla zwartą linię i chłodne kontrasty butelki, która idealnie wpasowuje się w męska dłoń. Enigmatyczna woda w odcieniu zieleni z szarością ma wyjątkowy, minimalistyczny styl.    

  Ceny:

REVEAL MEN EDT 30 ml – 169 zł

REVEAL MEN EDT 50 ml – 239 zł

REVEAL MEN EDT 100 ml – 299 zł

REVEAL MEN woda po goleniu 100 ml – 199 zł

REVEAL MEN deo w sztyfcie 75 g – 89 zł

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz