Eau de Gaga: Czym pachną nowe perfumy Lady Gagi?

25 Października 2014

Aromatyczny manifest prostoty i klasycznej elegancji!

Eau De Gaga

Lady Gaga słynie z ekstrawaganckiego stylu, którym niejednokrotnie zaskakiwała. Niespodzianką były również pierwsze perfumy, które piosenkarka wypuściła. Zapach Fame, który powstał dwa lata temu, jako pierwszy na rynku został opracowany z wykorzystaniem technologii Black-to-clear. Dzięki temu woda perfumowana ma czarny kolor, który w powietrzu staje się przezroczysty i nie farbuje nawet białych ubrań. Zapach odniósł ogromny sukces komercyjny i zachęcił piosenkarkę do kolejnych poszukiwań.

Lady Gaga przyzwyczaiła nas do awangardowego wizerunku, którego próżno szukać we flakonie najnowszych perfum. Zapach Eau De Gaga został zamknięty w klasycznej i bardzo eleganckiej buteleczce, która stanowi manifest prostoty. Surowy flakon trafnie podkreśla charakter wody perfumowanej. Odważna kompozycja przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zapach uniseks jest ciężki i łączy w sobie słodkie nuty białego fiołka z tonacjami drzewno-kwiatowymi, orzeźwiającą limonką i skórzanymi akordami, które przywodzą na myśl pierwotne kompozycje.

Światowa premiera zapachu miała miejsce we wrześniu 2014, w Polsce perfumy są dostępne od października 2014 roku. Cena flakonu wypada bardzo korzystnie, ponieważ za najmniejszą pojemność 30 ml zapłacimy niewiele ponad 100 zł, a za największą 75 ml nieco powyżej 200 zł.

Dla nas ten zapach to doskonały wstęp do jesiennej aury.

Polecamy!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz