Born Original: Nowy dynamiczny duet zapachów od ADIDAS!

19 Lipca 2015

Dla niej i dla niego…

Born Original

Marka adidas Originals, pionier w dziedzinie lifestyle`owych ubrań sportowych przedstawia nowy, dynamiczny duet zapachów: Born Original dla niej i dla niego. W tych wyjątkowych zapachach, które uwalniają talent i kreatywność każdego, kto ich spróbuje, zamknięto ogromne pokłady pozytywnej energii, tak charakterystycznej dla marki adidas Originals.

BĄDŹ ORYGINALNY!

Born Original to dwie dynamiczne wody, które uwolnią twoją twórczą naturę. Wraz z wprowadzeniem Born Original, marka adidas Originals stawia pytanie:, „Kiedy naprawdę się rodzimy?” (When are we really born?). Odpowiedź jest prosta: naprawdę rodzimy się wtedy, gdy odnajdujemy swoje prawdziwe, kreatywne ja. Nowy duet zapachów ma zadziałać jak iskra, od której zapłonie nasza wyobraźnia; jak klucz, który otworzy nasz unikalny, indywidualny potencjał.

Zapachy Born Original oddają energię i moc, tak charakterystyczne dla marki adidas Originals i zakorzenione w indywidualizmie, autentyzmie i wyobraźni. Każdy z nas posiada wewnętrzną moc by dokonać zmian we własnym świecie. Każdy z nas jest DJ`em swojego życia, który potrafi miksować pomysły, modę, muzykę i technologię. Kreatywne myślenie nie ma granic, początku ani końca... Bo wszyscy rodzimy się wyjątkowi.

WYBUCHOWA MIESZKANKA ZAPACHÓW

Po niekończącym się seansie miksowania i remiksowania, zapachy Born Original pojawiły się na świecie. Są piękne w swej wyjątkowości, a każdy z nich jest wybuchową mieszanką kontrastujących nut. Jak hip-hopowa muzyka i miejskie graffiti, każdy indywidualnie skomponowany element złożył się na pełną wyrazu, miejską kulturę uliczną.

Zapach BORN ORIGINAL DLA NIEJ to zabawa wibrującym i wyjątkowo słodkim akordem jabłka toffi. Soczysta nuta eksploduje w rześkim, owocowym koktajlu, na który składa się pikantna bergamotka, morela i pomarańcza. Kuszące aromaty egzotycznego kokosa i jaśminu dodają charakteru, a całość podtrzymuje upojny bób tonka oraz zmysłowe drzewo cedrowe.

NUTY ZAPACHOWE

•    Słodkie jabłko toffi

•    Soczyste nuty pikantnej bergamotki, moreli i skórki z pomarańczy

•    Kuszące aromaty egzotycznego kokosa i jaśminu

•    Upojny bób tonka

•    Zmysłowe drzewo cedrowe

Nos: AnnickMenardo, Firmenich

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz