Magdalena Mielcarz - kolejna Ambasadorka BOHOBOCO PERFUME

12 Października 2016

Gwiazda jest wyjątkowa jak zapach SANDALWOOD NEROLI.

Nadszedł czas na odkrycie kolejnej Ambasadorki BOHOBOCO • PERFUME. Jest nią piękna, zdolna i kochana Magdalena Mielcarz, która przez duet projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach została wybrana twarzą zapachu SANDALWOOD NEROLI.


„Magdalena jest uosobieniem piękna, mądrości i siły. Spełnia swój Amerykański Sen. Z jednej strony pewna siebie, zdecydowana i przebojowa, a z drugiej delikatna, czuła i wrażliwa. To kobieta zmysłowa, o zniewalającej urodzie i wspaniałym sercu, ale z rockowym charakterem.” – mówi Michał Gilbert Lach.


Magdalena Mielcarz jest wyjątkowa jak zapach SANDALWOOD NEROLI. Jego sercem jest drzewo sandałowe, którego siła pobudza delikatne jaśminowe nuty. Ta subtelność to jednak tylko gra pozorów. Charakter i intensywność kompozycji schowana jest bowiem w kuszących akcentach drzewa cedrowego i gorzkiej pomarańczy. Jest połączeniem kontrastów tak jak trzecia gwiazda BOHOBOCO • PERFUME.


Na zdjęciu do kampanii Magdalena Mielcarz wygląda zjawiskowo. Fotograf uchwycił jej magnetyczne spojrzenie i piękno. Ambasadorka na fotografii jest naga… otulona jedynie zapachem SANDALWOOD NEROLI.
Dlaczego duet BOHOBOCO zaangażował tak różne osobowości? „Odpowiedź jest prosta. Powstała seria perfum stworzonych w duchu marki, ale każdy z zapachów jest inny… opowiada inną historię. Każdy jest dla kobiety o innym temperamencie i spojrzeniu na świat. Nasze Ambasadorki pięknie pokazują te różnice. Są w różnym wieku i w innym typie urody. Każda z nich ma inny charakter i cel w życiu.” – mówi Kamil Owczarek.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz