Nowe SEKSOWNE ZAPACHY dla niej & dla niego: Beyoncé Heat Seduction i kolekcja Arena Edition od adidas

17 Sierpnia 2016

Pachną obłędnie!

Beyoncé Heat Seduction

Wpatruje się w Ciebie zmysłowym wzrokiem i kusi swym czarującym pięknem. Beyoncé Heat Seduction ucieleśnia moment uwodzenia, kiedy nieodparty wdzięk przyciąga tak, że zapominasz o świecie wokół Ciebie.
Najnowszy wariant w rodzinie marki zapachów Heat jest odzwierciedleniem piękna, pewności siebie i pasji Beyoncé.


Daj się mu uwieść!


ZAPACH
Beyoncé Heat Seduction to ultra kobieca oszałamiająca i zmysłowa kompozycja zapachowa – uwiedzie Cię i pozostaniesz jej wierna. Wykreowana została we współpracy z perfumiarzem IFF (International Flavors & Fragrances ), Laurent’em Le Guernec. Spójny ze wszystkimi zapachami Beyoncé, Heat Seduction bazuje na ulubionej nucie zapachowej Supergwiazdy - orchidei. Nuta serca bowiem to Orchidea Cymbidium, jeden z najbardziej egzotycznych i fascynujących kwiatów na świecie, symbolizujący miłość, luksus i piękno. Posiada jasnozielony odcień kwiecia i rośnie w głębokiej dżungli. Jego woń jest urzekająca i bardzo kobieca.
Kompozycję otwiera ekscytujący miks koktajlu korzennego, mandarynki i jeżyny. W sercu zaś wibrujący kwiat imbirowca i świeża frezja otulają orchideę, dając fascynujący bukiet kwiatowy, któremu nie można się oprzeć. Zapach wieńczy głęboko zmysłowy związek bogatego złotego bursztynu i cennego piżma.


Nuty Głowy: korzenny egzotyczny koktajl, mandarynka, jeżyna
Nuty Serca: kwiat imbirowca, orchidea cymbidium, frezja
Baza: złoty bursztyn, piżmo, labdanum


FLAKON
Flakon Beyoncé Heat Seduction, o charakterystycznym dla linii Heat kształcie, skąpany jest w złotym blasku. Kobiecy kształt opakowania promieniuje zmysłowym wyrafinowaniem, dając niezwykły lustrzany efekt, przykuwający wzrok. Dla wzmocnienia prestiżu, szyjka ozdobiona jest złotym pierścieniem z wygrawerowanym imieniem Beyoncé.
Projekt kartonika, w którym podany jest zapach, to przykład subtelnego luksusu. Błyszczący złoty front okala czarna satynowa oprawa. Eleganckie logo ma postać tłoczonych czarnych liter; na bokach kartonika pojawia symboliczna literka “B” jak Beyoncé.


KAMPANIA
Fotograf uchwycił wyjątkowy moment, w którym Beyoncé zaprasza do swego zmysłowego świata. Jej ujęcie jest pełne wdzięku i naturalnego piękna. Zdjęcie wykonane jest sepii, spójnie z konwencją całej kampanii reklamowej utrzymanej w stylu retro.


Pojemności i ceny edt:
Beyonce Heat Seduction EDP 30 ml 101,99 zł*
Beyonce Heat Seduction EDP 50 ml 139,99 zł*
Beyonce Heat Seduction Deodorant Natural Spray 75ml 38,99 zł*
*Cena rekomendowana, ostateczna cena jest ustalana przez sprzedawcę w punkcie sprzedaży


Beyoncé Heat Seduction jest dostępna od września 2016.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz