Aromatyczna nowość: Zmysłowe perfumy Chloé Love Story

29 Sierpnia 2014

Kobiece, eleganckie, urzekające. Chloé Love Story w nowoczesny sposób prezentuje magię uwodzicielskiej sztuki.

Chloé Love Story

Noc pod paryskim niebem…

migoczące światła, romantyczna muzyka…

tłum ludzkich dusz…

i ona...

ta noc należy do niej...

Ujrzał ją niemal natychmiast. Urzekła go kobiecością, elegancją i zmysłowością. Kiedy ich spojrzenia się spotkały, od razu wiedzieli, iż są dla siebie przeznaczeni. Kilka wyszeptanych słów, magiczne chwile…Tak rozpoczyna się ta piękna historia. Miłosna opowieść napisana aromatycznymi nutami nowego zapachu Chloé Love Story.

Clémence Poésy – główna bohaterka. Uchwycona w obiektywnie Mélanie Laurent fascynuje pięknem, inspiruje swobodą, czaruje naturalną elegancją. Uwielbia życie, docenia potęgę uczucia. Jej zapach unosi się w powietrzu – woń miłości, deklaracja piękna, proklamacja wolności…

Chloé Love Story w nowoczesny sposób prezentuje magię uwodzicielskiej sztuki. Przenosi do krainy, którą rozświetlającytrusowe akcenty. Nuta głowy, skomponowana z neroli – olejku pozyskiwanego z kwiatu pomarańczy oraz petitgrain – cytrynowej esencji, zachęca do zapoznania się z dalszymi losami wonnych bohaterów...

On, przyciągnięty czarem kwiatów pomarańczy, postanowił dotrzeć do jej serca. Kluczem okazał się pachnący bukiet złożony z białych, niewinnych płatków jaśminu madagarskiego. Roślina talizman – przynosi szczęście i doskonale komponuje się z kobiecą, subtelną naturą. 

Są razem, na dobre i na złe. On delikatnie chwyta jej dłoń… stukot obcasów rozbrzmiewa o zmierzchu, radosny śmiech odbija się echem po miejskich zakamarkach. Ich emocjonalną drogę oświetla chiński lampion, czyli miechunka (physalis), która wraz z cedrowym akordem zapowiada wyjątkowe, niezapomniane chwile.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz