Sposoby na rozdwojone paznokcie

13 Maja 2016

Nie musisz wydawać majątku na odżywki do paznokci. Dzięki tym sposobom pożegnasz się z rozdwojonymi płytkami.

rozdwojone paznokcie

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego poświęcamy im wyjątkowo dużo uwagi. Oczyszczone paznokcie i wycięte skórki składają się na podstawową czynność pielęgnacyjną. Większość kobiet jednak na tym nie poprzestaje i robi manicure. Coraz częściej są to popularne hybrydy albo paznokcie akrylowe. Niektóre dziewczyny chwalą sobie te zabiegi, ponieważ wzmacniają im płytkę. Wszystko zależy jednak od osoby, bo zdarza się, że paznokcie stają się po nich miękkie niczym papier.

Z paznokciami jest podobnie jak z włosami. Mamy mocną albo łamliwą płytkę. To kwestia genetyki. Są kobiety, które mają słabe paznokcie mimo zachowywania zdrowej diety. Inne nie poświęcają jej wiele uwagi, a mogą pochwalić się pięknymi paznokciami. Może się jednak zdarzyć, że zaczną się one rozdwajać. Przyczyną mogą być zabiegi kosmetyczne, brak witamin, niewłaściwa pielęgnacja, wpływ detergentów. Tak naprawdę jest ich dużo. Na szczęście istnieje kilka sposobów na zaradzenie problemowi. Oto one.

Zobacz także: Aquarium Nails, czyli paznokcie z PŁYNNYM wnętrzem. Hit czy kit?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 12:33:33

jedna z lepszych odzywek jakie miałam jest ta z bielendy, anX, bardzo dobra

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
groszka
(Ocena: 5)
2016-07-29 06:52:01

Paznokcie robią wrażenie, jeżeli są zdrowe i zadbane, gorzej, kiedy się łamią, rozdwajają i pękają. A tak właśnie było przez długi czas u mnie, za czyjąś dobrą radą zaczęłam brać Oeparol piękne włosy, skóra, paznokcie. I w końcu coś na mnie zadziałało :) A już myślałam, że nie ma nic co mi pomoże. W tej chwili z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Paznokcie juz się nie rozdwajają, nie sa już tak miękkie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Monika
(Ocena: 5)
2016-05-13 11:50:59

re: Sposoby na rozdwojone paznokcie

Fajny artykuł! Sporo moich koleżanek jest samoukami i zajmują się robieniem paznokci. Też bym chciała, ale jednak przydałaby się jakaś szkoła, jakiś warsztat. Możecie coś polecić w Warszawie? Z góry dzięki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-13 12:39:08

Poszukaj kursów i je zrób i dużo ćwicz jednak jeśli nie masz 'ręki' do paznokci lepiej się za to nie bierz bo nie ma to sensu a możesz komuś zrobić krzywde

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1