Zrozpaczona klientka pokazała, jak manikiurzystka ZMASAKROWAŁA jej paznokcie. Boli na sam widok!

08 Listopada 2017

Kiedy kobieta odmówiła zapłaty - stylistka paznokci zaczęła je zrywać...

zniszczone paznokcie

Takie historie udowadniają, że dobra manikiurzystka to prawdziwy skarb. Niestety, na rynku aż roi się od domorosłych specjalistek, które zamiast upiększać - szpecą i robią krzywdę. Przekonała się o tym pewna Brytyjka, która kilka dni temu odwiedziła salon stylizacji paznokci. Tam przeżyła prawdziwy horror.

Katie Bennett wydała równowartość ok. 150 zł za akrylowe paznokcie. Efekt jednak daleki jest od ideału. 33-latka liczyła na piękny manicure, a skończyła z ranami i skołatanymi nerwami. Swoją wściekłość wyraziła na Facebooku, gdzie opisała sytuację, która ją spotkała. Pokazała również przerażające zdjęcia.

Wizyta w tym salonie zakończyła się awanturą i łzami bezsilności. To na pewno nie tak powinno wyglądać

Zobacz również: Paznokcie zmasakrowane przez niezdarne manikiurzystyki. Boli na sam widok!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anka
(Ocena: 5)
2017-12-11 06:39:00

Dlatego ja jednak jestem ostrożna i paznokcie robię sama, mam z tego dużo frajdy, a od kiedy przerzuciłam się na hybrydy to już w ogóle- to jak malowane zwykłym lakierem. Co prawda ceny z neonaila czy semilaca są wysokie bardzo ale już limella.pl lakiery ma tańsze a tak samo dobre, a jeszcze teraz jak jest promocja -20 to sobie znacznie kolekcję kolorów rozbudowałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nita
(Ocena: 5)
2017-11-08 20:39:32

To jest absurdalna sytuacja, która nie miała prawa się zdarzyć. Nie rozumie też komentarzy typu "rób sobie sama w domu". Nie każdy lubi bądź potrafi samemu robić paznokcie a skoro dana firma oferuje taka usługę, to nie ważne ile ona kosztuje, powinna zostać rzetelnie wykonana. Poza tym, takie zachowanie nie ma prawa się zdarzyć i ta pracownica powinna stracić pracę, skoro trudno jej się opanować...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 19:45:33

jakaś nawiedzona wariatka z tej kosmetyczki, powinna stracić pracę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 07:38:57

Wydanie na akryl 150 zł w UK, to odpowiednik jakby u nas ktoś wydał za tę usługę 50 żł, nie da się za taką cenę mieć dobrze zrobionego akrylu!! To jest osoba, która się uczy i bazuje na jagorszych produktach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 02:31:49

Trzeba było nie łazić po salonach a później narzekać, tylko zrobić sobie samemu w domu... Są do kupienia takie paznokcie w każdej drogerii i można samemu sobie nakleić po swojemu,a nie później żale wylewać na fb...... Mieszkam w UK i już sobie wyobrażam jak tam ,,faki,, musiały latać naokoło, bo pie...rdolone wieśniactwo angielskie nie potrafi się zachować nawet przy dzieciach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 13:32:25

O matko tylko nie tipsy z drogerii :o Nie dość że totalny kicz to zabójstwo dla paznokci !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 19:25:45

Ja wydałam około 500 zł na zakup żelu, dwóch ulubionych kolorów lakieru hybrydowego, lampę i robię wszystko sama. Efekt? Jak z salonu. Przynajmniej takie komentarze słyszę. A paznokcie nie ucierpiały ani razu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 20:17:10

Ja również zainwestowałam w zestaw do hybryd, uzbierało się już z 15 kolorów Semilaca i również mam piękne i niezniszczone paznokcie, żadne tipsy niepotrzebne gdy naturalne pazurki są długie i się nie łamią:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1