Paznokcie polskich WAGs. Która ma najładniejsze?

09 Lutego 2017

Porównaj!

polskie wags

Media kochają o nich pisać. Mowa oczywiście o piłkarzach, ale również o ich drugich połówkach. Partnerki sportowców są oceniane pod względem urody i stylu. I chociaż bardzo często sypią się pod ich adresem niepochlebne komentarze, tak naprawdę większość dziewczyn chciałaby być na ich miejscu. Sława, bajkowe podróże, nieograniczony dostęp do najdroższych ubrań i akcesoriów, a u boku nieziemskie ciacho, które zarabia potężne pieniądze i do którego wzdychają miliony innych kobiet… Która z nas nie chciałaby prowadzić takiego życia?


Dzisiaj przyglądamy się paznokciom 6 najpopularniejszych WAGs. Która z nich ma najładniejszy kształt i najlepszą długość płytki?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mell
(Ocena: 5)
2017-02-09 15:17:13

Ania Lewandowska zawsze ma ładne, a Marina niestety często przedłużone i wyglądające bardzo nienaturalnie. To takie moje małe zboczenie, zawsze patrzę na to jakie kobiety mają paznokcie, sama uwielbiam stylizację i malowanie więc to taki mój naturalny odruch, że patrzę. Aż się zastanawiam czy nie powinnam się jakos bardziej profesjonalnie tym tematem zająć, już mnie koleżanki namawiają na kursy i szkoły policealne i nie wiem czy się w końcu nie zapiszę. Może gdzies w Warszawie można od lutego? Ktoś wie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-09 01:26:41

Te artykuły są bardziej upodlające dla piszącej te brednie niż prostytucja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1