ORLY IN THE MIX: Poczuj rytm różnorodności!

30 Sierpnia 2015

Te kolory lakierów do paznokci będą królowały jesienią!

orly

Wszystkie strony świata spotykają się w jesiennej kolekcji Orly In the Mix, byś mogła czerpać z bogactwa muzycznych inspiracji. Style, kultury i sposoby życia łączą się we wspólnym rytmie. Pokochaj tę mieszkankę i dołącz do pulsującego brzmienia miejskiego zgiełku. Idź przez życie tanecznym krokiem!

In the Mix tętni paletą barw w sześciu muzycznych smakach:

Freestyle

Kremowy róż wolny od schematów. Ten kolor to inspirująca porcja radości, którą mo-żesz wykrzyczeć całemu światu. Pozwól, by poniosły Cię emocje i postaw na różową spontaniczność.

Electropop

Daj się ponieść nowej fali energii. Electropop to klasyczny róż w energetycznej, ja-skrawej odsłonie. Poznaj korzenie nowoczesnego stylu i stwórz własny sposób na dobrą zabawę.

Turn it up

Ta szalona mieszanka rozbrykanych drobinek zatopionych w transparentnym lakie-rze. Rozkręci każdy wieczór. Kochasz konfetti, kolorowe światła czy spadające liście wirujące na wietrze? W Turn it up znajdziesz wszystkie te barwy.

Off beat

Wyrwij się z codzienności i poszukaj inspiracji w nowych doznaniach. Intensywny fiolet łamie wszelkie zasady. Niezwykły śliwkowy kolor w kremowej formule pozwoli odnaleźć Ci własny rytm.

Indie

Poczuj smak wolności i pokaż co naprawdę czujesz. Intrygujący błękit to kolor nieza-leżności i różnorodności. Ten niebieski odcień jest tak intensywny i szczery jak brzmienie niedostrojonych gitar.

Midnight show

Nieprzebrany granat w kolorze nocnego nieba. Pod takim dachem dźwięki muzyki tworzą magiczną energię. Skorzystaj z mocy tej barwy i zostań gwiazdą wieczoru. Na takie show czeka się miesiącami i wspomina przez lata.

Cena: 60 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

SANDRA
(Ocena: 5)
2015-08-31 14:31:23

re: ORLY IN THE MIX: Poczuj rytm różnorodności!

nie dam się skusić! najpiękniejsze kolory lakierów ma ARTDECO

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1