Jakich paznokci nie znoszą faceci?

10 Listopada 2017

Lepiej nie maluj i nie obcinaj ich w ten sposób!

długie paznokcie

Mężczyźni zwracają bardzo dużą uwagę na kobiece dłonie. Na ich podstawie mogą stwierdzić, czy kobieta o siebie dba, jaki ma gust, a nawet jaka jest prywatnie.

Faceci, podobnie jak w przypadku ubrań, fryzury czy makijażu, mają swoje typy także pod tym względem. Są kolory, kształty oraz ozdoby paznokci, których nienawidzą. Jeżeli dziewczyna je ma, traci w ich oczach. Chociaż jej nie skreślą, na pewno dostanie odrobinę mniejszą szansę, niż gdyby jej paznokcie pasowały do wzorcowego schematu.

To może niektórym wydawać się śmieszne, a wręcz absurdalne, aby zwracać uwagę na paznokcie i oceniać na ich podstawie kobietę.  Zdarza się jednak, że w drugiej osobie irytują nas lub nie podobają się właśnie takie szczegóły. Niekoniecznie muszą dotyczyć wyglądu. Czasami chodzi o głos, sposób mówienia czy element zachowania. Jeżeli chodzi o wygląd fizyczny, do tych szczegółów zaliczają się m. in. paznokcie.

Postanowiłyśmy zapytać znajomych facetów, jakich paznokci nienawidzą i dlaczego. Wybrałyśmy nawet zdjęcia, które je obrazują. Przekonajcie się, jak nie powinnyście malować i ozdabiać waszych paznokci.

Zobacz także: Zrozpaczona klientka pokazała, jak manikiurzystka ZMASAKROWAŁA jej paznokcie. Boli na sam widok!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Nina
(Ocena: 5)
2017-12-11 06:36:21

Jestem w stanie zrozumieć parę tych zarzutów i sama najbardziej lubię jak najbardziej naturalne paznokcie, z limella.pl teraz trochę zaszalałam bo jest 20 zniżki na wszystkie lakiery więc oprócz ulubionego nudziaka norah zamówiłam sobie też złoto idealne na świąteczny manicure i zupełnie nie obchodzi mnie co powie o nim mój facet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-11 11:59:27

W takim razie współczuje wybrankom tych panów. Moim hobby są paznokcie. Bardzo lubię przy nich pracować, ćwiczyć nowe zdobienia itp. Mam długie swoje paznokcie na których miałam już wiele kolorów i wzorków. Mój facet akceptuje to w 100 a wręcz uwielbia moje długie paznokcie. Często je podziwia, pyta jakie robie, co jak się robi czy też przesyła mi pomysły które gdzieś rzuciły mu się w oko np w internecie. I wiem że nie udaje tego po to aby mnie uszczęśliwić a faktycznie lubi ten temat ! :) Nawet jeśli chodzi o inne osoby nie spotkałam się z negatywną opinią na temat tak dlugich paznokci od strony facetów itp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-11 01:29:27

Ten ostatni mnie rozj...ebał. Co cie kurvva człowieku obchodzi jakie paznokcie mają twoje pracownice ?! Jeśli to nie jest praca z jedzeniem, to ch*j ci do tego czy któraś 30latka ma tipsy, pomalowane pazury czy wzorki....Gdybyś to mi kazał to zmywać to bym cie wyśmiała i zaczęła szukać innej pracy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-10 12:41:45

"Gdyby dziewczyna cały czas malowała paznokcie na czarno, z pewnością zacząłbym się jej bać. Sekta i te sprawy – wiadomo – przekonuje Michał." - KEKŁAM XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paula
(Ocena: 1)
2017-11-10 09:42:07

Kobiety wiele robią dla facetów, ale nie paznokcie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1