Przez sztuczne paznokcie prawie straciła kciuk! „Ból był gorszy od porodu”

10 Lutego 2018

Przygotuj się na wstrząsający widok.

manicure infekcja

Wydaje się, że wizyta u manikiurzystki to czysta przyjemność - chwila relaksu połączona z dbaniem o siebie. I tak zazwyczaj to wygląda, ale czasami ten prosty i bezinwazyjny zabieg upiększający może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Przekonała się o tym ta młoda mama z Wielkiej Brytanii. Chciała tylko zrobić sobie paznokcie, a wylądowała w szpitalu. W stanie agonii.

Lowri-Anne Wilson odwiedziła salon manikiuru w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Marzyła o akrylowych paznokciach. Zadowolona z efektów wróciła do domu i normalnego życia. Jednak zaledwie 2 dni później jeden z palców zaczął zmieniać swój wygląd i przeraźliwie boleć. Kobieta natychmiast udała się do szpitala, ale to był dopiero początek problemów.

31-latka bardzo cierpiała i konieczne były radykalne działania. Swoją historię opisała na Facebooku.

Zobacz również: Ten pedicure obejrzało już milion internautów!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-11 21:10:06

Mnie z żelowych paznokci wyleczył schodzący paznokieć po ich ściągnięciu i zastrzał tak bolący ze wyłam z bólu a palec zwiększył objętość o przynajmniej dwa razy przybierając bordowyo-fioletowy kolor..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-11 12:00:50

Co za bzdura, że to wina sztucznych paznokci. Na zdjęciu po spilowaniu warstwy ozdobnej jest widoczna tzw zielona bakteria co oznacza że jeśli zarazono klientke w salonie czymś takim to powinna wystąpić o odszkodowanie. Przy właściwym i profesjonalnym wykonaniu jakimkolwiek sposobem czy żelowym czy akrylowym coś takiego się nie zdarza. A to, że w salonie nie przestrzegają podstawowych zasad higieny i sterylizacji używanych przyborów powinno być zgłoszone do odpowiednich instytucji!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1