Faceci, którzy przestali obcinać paznokcie. Zobacz ich paskudne SZPONY

14 Kwietnia 2018

Chciałabyś, żeby któryś z nich podrapał Cię po pleckach?

Długie paznokcie u mężczyzny

Zdrowe, mocne, długie i zadbane paznokcie uchodzą za atrybut atrakcyjnej kobiety. Kiedy nie możemy sobie pozwolić na naturalne - ratujemy się sztucznymi zamiennikami. A wszystko po to, by móc zachwycać idealnym manikiurem. Te zdjęcia udowadniają jednak, że nie tylko my mamy do nich słabość. Nie brakuje facetów, którzy także gustują w imponujących szponach.

Zobacz również: Nastolatka uzależniona od ZAPUSZCZANIA PAZNOKCI... nie obcinała ich już od 3 lat! To, jak wyglądają jej dłonie, trudno opisać (FOTO)

Możemy się jedynie domyślać, jak reagują na ten niecodzienny widok przedstawicielki płci pięknej. W najlepszym razie spoglądają na długie męskie paznokcie z zazdrością, ale prawdopodobnie dominującym uczuciem jest w tym przypadku obrzydzenie. Nie chodzi bowiem o centymetr czy dwa, ale coś znacznie bardziej spektakularnego.

Biorąc pod uwagę, że płytka paznokci u rąk rośnie ok. 0,15 mm na dobę - bohaterowie naszej galerii musieli rozstać się z nożyczkami i obcinaczem dawno temu. Wszystkie zdjęcia pochodzą z profilu na Instagramie „LongNailedGuys”, który gromadzi fotografie hojnie obdarzonych (w paznokcie) panów.

Chciałabyś, żeby któryś z nich podrapał Cię po pleckach?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 20:54:18

Normalnia biali faceci nigdy by czegos takiego nie mieli. Ci wszyscy faceci raczej z Azji lub ten klimat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 15:25:24

Fuj. Jeszcze jestem w stanie uwierzyć, że te powykrzywiane pazury są prawdziwe, ale te idealnie proste wyglądają mi na sztuczne. A nawet jezeli są sztuczne to wygląda to obrzydliwie. Z takimi pazurami ciężko mi sobie wyobrazić wykonywanie jakiejkolwiek podstawowej czynności, w jaki sposób oni jedzą, sprzątają, gotują, ubierają się czy nawet podcierają sobie dupe? Taki facet nawet nie miałby jak się obronić, bo przez paznokcie nie jest w stanie złożyć ręki w pięść. Mógłby co najwyżej drapać w samoobronie, ale skoro te szpony tak wyrosły to raczej cienkie nie są, więc ostre też nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 19:19:13

Nie mogliby drapać w samoobronie! Nie daj Boże by się im paznokieć złamał...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 11:46:57

To mi wygląda na fejk, niemożliwe jest, żeby naturalne paznokcie wyrosły do takich rozmiarów.... A ci faceci to napewno homosie, który normalny facet doczepia sobie takie paznokcie ?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Edyta
(Ocena: 1)
2018-04-14 11:29:30

już nie macie co pokazywać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1