Najczęstsze BŁĘDY W MANICURE - część 2

05 Września 2016

Lubisz malować paznokcie? Sprawdź, czy robisz to dobrze!

błędy w manicure

Marzysz o idealnych dłoniach jak z katalogu beauty? Wystrzegaj się poniższych błędów w manicure. Część 1 naszej listy znajdziesz tutaj.

Błąd #6: Nakładasz lakier zbyt szybko


Daj swoim paznokciom wyschnąć pomiędzy poszczególnymi warstwami. Baza, lakier i top coat naprawdę potrzebują nieco czasu, aby porządnie związać się z płytką lub poprzednią warstwą lakieru – zarezerwuj sobie co najmniej 3 minuty na każdą z nich (lub więcej, jeśli to możliwe). Aby przyspieszyć nieco cały proces, na koniec możesz zastosować kropelki przyspieszające wysychanie (np. Sally Hansen Dry & Go Drops, 29,99 zł). Uwaga! Zawsze aplikuj je na top coat – nigdy pomiędzy poszczególnymi warstwami. Ich delikatnie natłuszczająca formuła sprawi, że kolejna warstwa po prostu nie będzie się trzymać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kozica
(Ocena: 5)
2016-09-06 17:22:12

Największym błędem jest kupowanie wszystkiego z jednej firmy ;)) może sh robi dobre zwykłe lakiery, ale w topcoatach już specjalizuje się ktoś inny :) ja zamawiając na topdrogeria.pl biorę zawsze dużo hybrydy semilaca, bo dziewczynom często robię a cena jest dobra ale już pilniki moim zdaniem są lepsze z innej firmy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-05 14:18:36

Hmm zapomniano dodać, że to artykuł sponsorowany...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1