Najgorsze błędy w malowaniu paznokci: TOP 5

12 Sierpnia 2016

Sprawdź, czy robisz manicure dobrze!

błędy w manicure

Lubisz malować paznokcie? Sprawdź, czy robisz to dobrze!
Oto najczęstsze błędy przy wykonywaniu manicure.

Błąd #1: Aplikujesz lakier na nieodtłuszczoną płytkę


Płytka paznokcia jest uzbrojona w naturalną barierę ochronną – tłusty film, który sprawia, że lakier do paznokci słabiej do niej przystaje i tym samym krócej się trzyma. To dlatego zawsze przed manicure należy dokładnie umyć ręce a następnie odtłuścić płytkę za pomocą wacika ze zmywaczem lub specjalnym płynem odtłuszczającym (np. Sally Hansen, Zmywacz do paznokci bez acetonu, 22,99zł / 200ml).

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
2.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-27 13:19:47

Przyznam szczerze, że wolę robić manicure u kosmetyczki. Wiem, że mam perfekcyjnie zrobiony, dłużej się trzyma, a do tego jeszcze dobieram sobie zabieg pielęgnacyjny na dłonie. Ostatnio byłam na mikrodermobrazji rozjaśniającej skórę i usuwającej przebarwienia. Efekt widoczny od razu. pani kosmetyczka z http://www.goodtimedayspa.eu/ udzieliła mi jeszcze cennych rad, co do moich dłoni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jakimś cudem
(Ocena: 5)
2016-08-12 19:54:57

i wsyzstko oczywiście sally hansen, o maj gad, jakie to słabe. firmę lubię, długo zamawiałam z topdrogeria.pl zanim skupiłam się na hybrydzie, głownie semilacu i mam sentyment ale no kurcze, taka chamska reklama jest nie w porządku bo takie same produkty mozna znaleźć dużo taniej w innych firmach a przynajmniej nawet tej samej ale na necie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ninka
(Ocena: )
2016-09-03 22:41:02

no właśnie największy błąd to nie odkrycie hybrydy dostatecznie wcześnie i męczenie się ze zwykłymi lakierami. a Topkę znam, zmawiamy tam właśnie Semilac zawsze z siostrą bo mają ekspres wysyłkę, a my niecierpliwce tak mamy że lubimy wszystko szybko mieć :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-12 09:54:45

Fajna reklama Sally Hansen xD A tak btw to zmywacz można kupić za 4 zł a nie 23, pilnik kupi się za ok 3 zł (w hurtowniach za 1zł) a nie 10 hah. Akurat preparat do usuwania skórek od S H jest fajny ale też można dostać coś dużo tańszego. Płytkę poleruje się wtedy, kiedy nie chce się malować paznokci a chce się żeby były zadbane i się świeciły. Tak zwany manicure biologiczny ;) I po raz kolejny kupując polerkę z tej firmy możemy przepłacić 20 zł. Jako bazę pod lakier polecam odżywki - w dodatku odżywiają nam paznokcie i bardzo dobrze się sprawdzają. Serio nie warto przepłacać na pilnikach, polerkach i innych akcesoriach. Aby mieć zadbane paznokcie nie potrzeba dużo pieniędzy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kola
(Ocena: )
2016-08-12 10:53:24

Dokładnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-12 08:49:32

Zapomnieliście o dopisku: "tekst sponsorowany".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1