Ayanna nie obcina paznokci od 20 lat. Spróbujcie zgadnąć, ile czasu zajmuje jej manicure (To się nie mieści w głowie!)

14 Września 2017

Ich właścicielka właśnie została uznana za właścicielkę najdłuższych paznokci na świecie.

Ayanna Williams

Długie paznokcie u kobiety mogą wyglądać bardzo atrakcyjnie. Pod warunkiem, że nie zaczynają przypominać groźnych szponów. A tym bardziej gęstych pnączy. Dłonie Ayanny Williams ze Stanów Zjednoczonych dosłownie uginają się pod ich ciężarem. I nic w tym dziwnego, bo autorzy „Księgi Rekordów Guinessa” właśnie oficjalnie potwierdzili, że dłuższych paznokci nie ma nikt na świecie.

Amerykanka twierdzi, że zapuszcza je od ponad 20 lat i wcale nie ma zamiaru przestać. Wszystkie razem mają aż 576,4 cm długości. Co ciekawe - nie są równe. Paznokcie na lewej dłoni mierzą razem 326,5 cm, a na prawej - 249,8 cm. Sporo, ale to wcale nie jest rekord wszech czasów.

Ayanna zdobyła tytuł, bo poprzednia rekordzistka, Chris „The Dutchess” Walton, swoje paznokcie obcięła. Mierzyły w sumie 731,4 cm…

Zobacz również: EKSTREMALNY PEDICURE: Tak obcina się paznokcie z zaawansowaną grzybicą (Ten film to hit!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2017-09-15 16:56:54

Mam lepsze pytanie: ?Jak sobie podciera dupę ??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Fuj
(Ocena: 5)
2017-09-15 14:17:55

To jest obrzydliwe po prostu. Nic w tym pięknego. Ciekawe jak wykonuje najprostsze czynności w domu i przy sobie. Tragedia. Widać po niej, ze zbyt dużo się rusza co pewnie te pazury jej uniemożliwiają. Jakby je ścięła, wzięła sobie iqgreen to by kobieta po 20 latach odżyła. Nie ma się czym chwalić. To jest naprawdę mega obrzydliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 23:30:44

Blee, nie rozumiem jak komukolwiek mogą podobać się takie pazury... Może i jest dzięki temu sławna, ale ma bardzo utrudnione życie, jak ona się ubiera, podciera, myje, gotuje itd.?? Sam pierścionek pewnie zakłada na palca kilka minut. :D Tylko jednego tej kobiecie zazdroszcze, ma bardzo wytrzymałe paznokcie, moje łamią się nawet, gdy są dosyć krótkie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1