Przerażające fakty o dietetycznych napojach bez cukru (Przeczytaj, a rzucisz je raz na zawsze!)

13 Stycznia 2017

Skład ulubionego napoju pozbawionego kalorii niewiele się różni od odrdzewiacza czy cementu.

napoje dietetyczne

Kolorowe napoje z roku na rok sprzedają się coraz lepiej. Teoretycznie zwracamy uwagę na to, co spożywamy i boimy się pustych kalorii, ale gazowanej przyjemności nie potrafimy sobie odmówić. W sumie nie ma takiej potrzeby, bo producenci zachęcają nas hasłami typu „bez cukru” czy „0 kalorii”. Wybieramy dietetyczne wersje, bo tak na pewno jest zdrowiej. Czy aby na pewno?

Tylko się nad tym zastanów. Jakim cudem „zdrowy” odpowiednik napoju, który w oryginale ma kilkaset kalorii, nagle zostaje ich pozbawiony? Jak to się dzieje, że w puszce nie ma ani grama cukru, a wciąż wyczuwamy słodycz? No i skąd coraz większa nadwaga u społeczeństwa, skoro wszystko co jemy i pijemy jest tak bardzo dietetyczne?

Dziennikarze portalu „The Sun” postanowili to sprawdzić. Sięgnęli po najnowsze badania na ten temat, a wnioski są naprawdę przerażające. Warto wiedzieć, jaką chemię w siebie wlewasz.

Zobacz również: Napoje energetyczne - hit czy kit?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

hanuś
(Ocena: 5)
2017-01-16 21:34:40

Przecież wiadomo, że od sztuczności się tyję. ja się przerzuciłam na wodę i nie piję słodkich napojów. I zgadzam się co do IQgreen to prawdziwa torpeda, po nich mój metabolizm ruszył i mam już 5 kg mniej. Jeszcze 5 i będzie pełny sukces :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kwadracik
(Ocena: 5)
2017-01-14 02:32:41

większość takich rzeczy jest szkodliwa i nie raz nie dwa już o tym pisali. chodzi o to, zeby normalnie jeść tylko os tałych porach. do tego np. włączyć trzeba iqgreen i już, po sprawie. sąsiadka tak schudła aż 13 kilometrów, więc jak ona mogła, to każdy by mógł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1