Dziś TŁUSTY CZWARTEK: Ile kalorii ma jeden pączek?

08 Lutego 2018

Co musisz zrobić, żeby spalić jednego pączka? Wystarczą 2 h prasowania, 30 minut biegania albo...

kaloryczność pączków

8 lutego świętujemy jeden z naszych ulubionych dni w roku – Tłusty Czwartek. To właśnie wtedy możemy bez wyrzutów sumienia sięgnąć po co najmniej jednego pączka. Jednak zanim to zrobimy, dobrze jest wiedzieć, ile kalorii pochłoniemy i które pączki są najbardziej tuczące.

Największa bomba kaloryczna to pączek z lukrem. Ma on ok. 350 kcal. Pączek z serem ok. 307 kcal, z budyniem i cukrem pudrem ok. 300 kcal, a z konfiturą z róży i cukrem pudrem – ok. 290 kcal. Najbardziej opłaca się zjesć faworka, ponieważ ma zaledwie ok. 87 kcal. Z faworkami jest jednak problem. Rzadko kiedy kończymy na jednym...

Ile nas kosztuje przyjemność zjedzenia pączka? Jeżeli będziemy miały pracowity dzień, możemy sobie pozwolić na więcej łakoci i spalać je na bieżąco. Poniżej przedstawiamy rozpiskę, co musisz robić i jak długo, żeby spalić jednego pączka.

Zobacz także: Wiemy, z czego zrobiona jest Nutella

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

jadźka
(Ocena: 5)
2018-02-08 16:49:16

Gdybym liczyła kalorie wszystkiego co zjem to popadłabym w obłęd. Przecież to chore. Wystarczy pamiętać o dużej ilości ruchu i stosowaniu slimunox, żeby przestać przejmować się liczbą kalorii. Od czasu do czasu każdy może pozwolić sobie na małe kulinarne grzeszki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-08 14:36:53

dodajmy tylko ze te wartości sa uśrednione i pewnie dla osoby ważącej ok 60 kg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olga
(Ocena: 5)
2018-02-08 08:50:40

Mniam mniam, a kalorie lecą i pupa rosnie. Potem posty, diety cud i inne wynalazki. lepiej jeść racjonalnie i zdrowo to mozna i wagę zrzucić. Polecam lekturę książki odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Mozna jeść zdrowo niedrogo i wyglądać jak trzeba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1