Przez 100 dni jadł tylko lody i pił alkohol. Co się stało z jego ciałem? (FOTO)

13 Czerwca 2017

Brzmi jak wymarzona dieta. Ale czy działa?

Anthony Howard-Crow - Abs & Ice Cream

Lato na pewno nie sprzyja naszej figurze. Teoretycznie mamy więcej czasu i okazji, żeby zadbać o swoją kondycję, ale zazwyczaj lenistwo wygrywa. Nie wspominając o żywieniowych grzechach, takich jak alkohol, grillowane mięso czy lody. Ale czy to musi oznaczać, że po wakacyjnym turnusie będziemy wyglądać gorzej, niż wcześniej? On przekonuje, że nie. A na dodatek niczego nie musisz sobie odmawiać! Przynajmniej teoretycznie…

Amerykanin kilka miesięcy temu rozpoczął swój eksperyment, którego efektami chwali się dzisiaj. Anthony Howard-Crow postanowił sprawdzić, co stanie się z jego ciałem, kiedy pozwoli sobie na bardzo ubogą i niezdrową dietę. Mężczyzna przez dokładnie 100 dni spożywał przede wszystkim wspomniane wcześniej lody, do tego odrobinę sproszkowanych protein, a do popicia… alkohol.

Po ponad 3 miesiącach powinien wyglądać fatalnie. A jaka jest prawda?

Zobacz również: „Zobaczcie, jak UTUCZYLI MNIE RODZICE!”. Tak się kończy jedzenie gotowców z mikrofalówki...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

N
(Ocena: 5)
2017-06-13 15:48:34

Też by mnie rozdrażnienie dopadło, jakbym jadła non stop to samo, nawet jedno ulubione jedzenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Domcia
(Ocena: 5)
2017-06-13 15:15:35

Fajny eksperyment. Ale ryzykowny. Dla zdrowia i sylwetki. Sama wiem, jak ciężko jest schudnąć. Miałam 2 podejścia, ale przez złą dietę i brak regularnych treningów nie wychodziło. Dopiero w styczniu wzięłam się ostro za siebie i w końcu nie wyglądam jak wieloryb. POszperałam w necie w poszukiwaniu jakiś tabletek wspomagających odchudzanie i znalazłam iqacai, które mają dość dobre opinie. Skusiłam się przede wszystkim dlatego, że są naturalne i hamują apetyt. Usystematyzowałam styl odżywiania sie, z siostrą 3x w tygodniu na siłownię i w 3 miesiące zrzuciłam nadbagaż. Trzeba było więcej samozaparcia i w końcu wyszło. Nigdy nie poddałabym się takiemu eksperymentowi, bo już nigdy nie chciałabym być gruba i narażać swojego zdrowia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1