3 kilogramy w 3 dni. Co jeszcze może zdziałać detoks sokowy?

27 Marca 2018

Sprawdź!

dieta sokowa

Współczesnego człowieka charakteryzuje chroniczny brak czasu i to, że żyjąc w ciągłym biegu, nie poświęca odpowiedniej uwagi swojej diecie, czego efekty da się odczuć bardzo szybko. Przesuszona skóra, przewlekłe zmęczenie i dodatkowe centymetry w pasie to tylko sygnał tego, co dzieje się w środku naszego organizmu. Recepta na te dolegliwości może okazać się bardzo prosta: “Jesteś tym co jesz”, a dzięki prawidłowym nawykom żywieniowym możesz pozbyć się uczucia obrzmienia czy senności.

Doskonałym wsparciem przy wprowadzeniu nowej diety jest detoks sokowy, który stanowi jedną z najskuteczniejszych form kuracji odżywczej i oczyszczającej. Dostarczy Ci on niezbędną dawkę witamin i minerałów, które mają realny wpływ na Twoje samopoczucie. Zapewni odpowiedni poziom nawodnienia organizmu oraz pomoże w walce o szczupłą sylwetkę.

Co zrobić, by  sprawnie przejść na detoks sokowy?

  • Wyobraź sobie, jak zmienisz się po kuracji. Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Gwarantujemy! Dieta sokowa to sposób na smutek, wypalenie zawodowe i brak kreatywności.
  • Sprawdź swój charakter. Myślisz, że jesteś silna? To się okaże! Kilka dni bez jedzenia to ciekawy eksperyment, a nie wyrzeczenie.
  • Zaopatrz się wcześniej we wszystko, czego możesz potrzebować. Mnóstwo wody, cytryny, surowych warzyw (głód raczej nie nadejdzie, ale warto być przygotowaną na wszystko).
  • Pomyśl o sezonie bikini. Nic tak nie motywuje, jak perspektywa zaprezentowania szczupłej sylwetki w pełnej krasie. Jeśli zwątpisz, wyobraź sobie tę chwilę. Poczuj nadchodzącą satysfakcję.
  • Wypisz nowe zasady odżywiania. Detoks to tylko wstęp, Twój drobny krok do odkrycia nowej siebie. Przez cały czas trwania kuracji myśl o tym, co warto, a czego powinnaś unikać.
  • Odpowiedz sama przed sobą: jak często narzekasz na swoją figurę i samopoczucie?

Zostaw za sobą wszystko, co złe – polecamy tę stronę: http://bit.ly/minus3kg

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz