Pół roku temu żadna nie chciała na niego spojrzeć, a dziś kobiety do niego wzdychają! ALE CIACHO...

23 Lipca 2017

Zmienił się nie do poznania i jeszcze na tym zarobił. Przystojny?

Walter Scoobs

Radykalna zmiana stylu życia wymaga ogromnej motywacji. Jak się okazuje, czasami najbardziej skuteczna okazuje się ta finansowa. Poznajcie mężczyznę, który w grudniu ubiegłego roku założył się ze swoim bogatym znajomym o pół miliona dolarów. Właśnie taką miał otrzymać nagrodę, jeśli w pół roku zmieni się nie do poznania. Do zabawy dołączył kolejny majętny przyjaciel, który zaoferował podobną kwotę. Stawka wynosiła więc okrągły milion dolarów. Walter Fisher podjął wyzwanie, a efekt robi piorunujące wrażenie.

Mężczyzna jeszcze na początku roku ważył ponad 110 kilogramów i, mówiąc delikatnie, nie wyglądał zbyt dobrze. Wyraźna nadwaga sprawiła, że ciało młodego mężczyzny zaczęło przypominać sylwetkę zaniedbanego pana w średnim wieku. Odstający brzuch, obwisłe piersi, grube uda… Ale to już na szczęście przeszłość. Nasz bohater wygrał zakład.

Nagrodą są nie tylko pieniądze, ale także lepsze zdrowie, samopoczucie, wygląd i… powodzenie u płci przeciwnej. Dziwicie się, że dziś 36-latek nie może się opędzić od adoratorek?

Zobacz również: Kiedy chłopak nazwał ją TŁUŚCIOCHEM, zaczęła robić 50 tys. brzuszków dziennie! Co stało się z jej ciałem?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 23:16:00

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 11:14:12

Ciało ma ładne ale z twarzy bardzo przeciętny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 07:28:18

No i super! Nie dość, że przestał być obrzydliwym lapsem, to jeszcze miliona zgarnął! Tak trzymać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1