TEST: Dlaczego Twoja dieta zakończyła się porażką?

02 Lipca 2014

Sprawdź, co robisz źle, by uniknąć podobnych błędów.

modelka plus size

Sezon wakacyjny w pełni i jak mówi mądre porzekadło, właśnie teraz okaże się, kto przez ostatni rok podjadał w nocy. W stroju kąpielowym niczego nie ukryjesz. Jeśli nic w tej kwestii nie zrobiłaś, to sama jesteś sobie winna. Jeśli jednak katowałaś się kolejnymi dietami, ale nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu, coś jest na rzeczy. Wybór odpowiedniej wymaga nie tylko silnej woli, ale także minimalnej wiedzy na temat żywienia.

Niektóre kobiety przeskakują z diety kapuścianej na niskokaloryczną, później jedzą zgodnie z grupą krwi, by w końcu uwierzyć, że schudną dzięki hamburgerom. Mogą tak próbować w nieskończoność, ale robią podstawowy błąd – liczą na szybkie efekty, a przy okazji często zmieniają zdanie. Jeśli Ty także postanowiłaś drastycznie zmienić swój jadłospis, ale nie odniosłaś spektakularnego sukcesu, warto sprawdzić gdzie tkwi problem.

Rozwiąż nasz psychotest, by dowiedzieć się, dlaczego poniosłaś dietetyczną porażkę. Odpowiedz na 10 prostych pytań, wybierając jedną odpowiedź na każde z nich (A, B lub C). Zanotuj każdą z nich, a wynik powie Ci, dlaczego dieta nie przełożyła się na utratę kilogramów. To może zmienić Twoje podejście do odchudzania!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-03 15:55:03

re: TEST: Dlaczego Twoja dieta zakończyła się porażką?

Moja dieta zakończyła się porażką, bo nie wiedziałam że nie wystarczy nie jeść i ćwiczyć, żeby schudnać (mam specyficzne geny ;/) - moja ciężka praca dawała prawie zerowe efekty, więc olałam to bo wolałam być duża i szczęsliwa niż wiecznie smutna i na diecie, zresztą i tak nie chudłam. Dopiero jak dostałam od kumpeli acetomale (ona wiedziała, ze w gruncie rzeczy naprawdę chce schudnac) to zaczęłam widziec coraz mniej siebie w lustrze - wrociłam do ćwiczeń... zrzuciłam 15 kg... w końcu wyglądam tak jak całe życie marzyłam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jaa
(Ocena: 1)
2014-07-02 07:57:15

re: TEST: Dlaczego Twoja dieta zakończyła się porażką?

nie ma dieta ...trzeba jeść wszystko tylko mniej i dużo się ruszać ..Nikt za was tego nie zrobi ..;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1